اخبار

فرمانداری کامیاران

نشست صمیمی فرماندار شهرستان کامیاران با جمعی از فعالان رسانه ای فضای مجازی

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در نشست با جمعی از فعالان رسانه ای فضای مجازی از اطلاع رسانی شایسته وقایع شهرستان توسط مدیران و ادمین های فعال فضای مجازی تقدیر کرد
نشست صمیمی فرماندار شهرستان کامیاران با جمعی از فعالان رسانه ای فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عصر روز شنبه 17 فرودین ماه 98 به منظور بحث وتبادل نظردرخصوص مسائل مختلف شهرستان نشستی با حضوردکترمسعود الماسی فرماندارشهرستان کامیاران ، باتمانی معاون سیاسی فرماندار ، کارشناسان فرمانداری و جمعی از مدیران کانال های فعال درفضای مجازی برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با تقدیر از اطلاع رسانی شایسته وقایع شهرستان توسط مدیران ، ادمین ها و دیگر فعالان فضای مجازی و رسانه ای گفت : آن چیزی که امروز ما را در بحران ناشی از بارندگی ها نجات داد ومانع حادثه تلخ جانی بود حاصل تدبیر درست بر اساس پیش بینی ها ، تلاش و همکاری مردمی واطلاع رسانی خوب بود .

دکتر مسعود الماسی ضمن اظهار امیدواری مبنی بر تداوم چنین رویکردی افزود : مهمترین اقداماتی که بر اساس پیش بینی ها و شناسایی نقاط حادثه خیز صورت گرفت بازگشایی دریچه تحتانی سد گاوشان از حدود 4 ماه پیش منجر به کنترل 6 سیلاب مخرب، ابلاغ دستور العمل تشکیل  ستاد بحران روستایی و دریافت 95 صورتجلسه ستاد بحران روستاها ، تجهیز امکانات و بالابردن سطح آمادگی ادارات وعموم بود.

وی از برنامه ریزی لازم برای استفاده بهینه ازمنابع طبیعی و ظرفیت های موجود خبر داد وافزود : در حال حاضر سد گاوشان با ظرفیت 550 میلیون متر به عنوان یک سرمایه ملی تکمیل ومورد بهره برداری قرار دارد که تلاش بر این است با جنگل کاری 614 هکتاری حوزه این سد با اعتبار 14 میلیارد ریال و تبدیل زمین های دیم به آبی ضمن افزایش سهم شهرستان از منابع آبی بهره وری در مزارع را افزایش و به میزان باغات بیفزاییم.

دکتر الماسی با اشاره به بعضی از ظرفیت های گردشگری ، کشاورزی و دامپروری ومنابع آب ، خاک ونیروی انسانی خوب در سطح شهرستان کامیاران تصریح کرد : شرایط توسعه فراهم هست  تنها لازم است با ایجاد هماهنگی  همگانی ، تلاش در جهت ایجاد فضایی امن و قانونی ، توجه به منافع عمومی و تغییر تفکر به جایگاهی که شایسته این مردم خوب است برسیم.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه به برخی از مسائل و موارد مطرح شده اشاره و اظهار کرد : اجرای بعضی از برنامه ها نیازمند مدیریت مردمی با برنامه ریزی صحیح که تضمین کننده منافع عموم باشد و جلو بعضی از سوء استفاده ها و ضرر ها را بگیرد می باشد که ما از اجرای چنین برنامه های  که در آن درست عمل شود استقبال می کنیم.

دکتر سمعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه گفت : هدف همه ما ایجاد رضایت مندی وپاسخگویی به  مطالبات مطرح شده توسط مردم است و تلاش خواهیم کرد تا با حضور در بین مردم وتداوم اجرای میز خدمت در نقاط مختلف شهری و روستایی در این راستا اقدام نماییم.

گفتنی است در ادامه این نشست مدیران کانال های فعال شهرستان به بیان بخشی از مسائل ومشکلات مطرح شده توسط شهروندان اشاره وخواستار تلاش مسئولان به منظور حل این مشکلات شدند.

نشست با مدیران کانالهای فضای مجازی

بازدید [ 770 ]
برچسب ها