اخبار

نشست صمیمی سرپرست فرمانداری کامیاران با کارکنان به مناسبت هفته دولت وروز کارمند

نشست صمیمی سرپرست فرمانداری کامیاران و معاون فرماندار با کارکنان فرمانداری وبخشداری مرکزی به مناسبت هفته دولت برگزار شد.
نشست صمیمی سرپرست فرمانداری کامیاران با کارکنان به مناسبت هفته دولت وروز کارمند

سرپرست فرمانداری کامیاران در این نشست با تبریک هفته دولت وروز کارمند گفت : کارکنان فرمانداری شاخص و ویژه هستند ومی توانند با بهره گیری از ویژگیهای خود در حوزه های مختلف تاثیر گذار باشند.

جمال ارشدی با تقدیر از همکاری کارکنان در اجرای برنامه های مختلف وپیشبرد اهداف ، افزود : کارکنان فرمانداری نقش مهمی در حوزه های مختلف و حوزه مدیریتی شهرستان دارند به همین دلیل انتظار می رود این مجموعه بهترین به لحاظ نظم ، انضباط و عملکرد در شهرستان باشد.

.وي در ادامه با اشاره به رسالت فرمانداري افزود : بالا بردن شاخص هاي امنيتي ، اجتماعي واقتصادي در شهرستان وظيفه ماست و ما بايد با تعامل و همكاري با يكديگر تمام تلاش خود را براي ارتقاي شهرستان و حل مشكلات مردم به كار ببنديم .

ارشدی گفت : همدلی وهمراهی در اجرای کارها و تقویت عملکرد وجایگاه دستگاه و کارکنان ضروری است و در این راستا با رازداری ، رعایت قانون ، احترام به همدیگر و حفظ اصول وارزشها تلاش نماییم.

سرپرست فرمانداری کامیاران با اشاره به اينكه نقش فرمانداري نقش حاكميتي است به كاركنان فرمانداري توصیه نمود : حفظ جايگاه فرمانداري و حفظ اصول وزارت كشور از جمله وظايف همگان است .

بازدید [ 171 ]
برچسب ها