اخبار

نشست صمیمی سرپرست فرمانداری کامیاران با مسولان هیأت های ورزشی شهرستان

مسایل و مشکلات حوزه ی ورزش شهرستان درنشست صمیمی سرپرست فرمانداری کامیاران با مسولان هیأت های ورزشی مورد بررسی قرار گرفت
نشست صمیمی سرپرست فرمانداری کامیاران با مسولان هیأت های ورزشی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران نشستی با حضور جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران ، رضا باجلانی رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولان هیات های ورزشی شهرستان به منظور بررسی مسایل و مشکلات حوزه ی ورزش این شهرستان عصر روز چهارشنبه 12 مهر ماه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

سرپرست فرمانداری کامیاران در این نشست گفت : ورزش در سلامتی جسم و وران و پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه به ویژه در بین جوانان موثر است .

جمال ارشدی ضمن تاکید لازم مبنی بر توسعه فعالیتهای ورزشی افزود : برای تحقق این امر انتظار می رود از تمام ظرفیت ها استفاده شود.

وی با بررسی مسائل ومشکلات این حوزه ،  تصریح کرد :  بخشی از مشکلات استانی و بخشی شهرستانی است و تلاش ما بر این است تا با همفکری صاحب نظران و دریافت اعتبارات لازم نسبت به حل مشکلات اقدام نماییم.

ارشدی اظهار کرد: دیدگاه فرمانداری تقویت ورزش و حمایت از آن است و تلاش ما بر این است تا حد توان از هیأت های ورزشی و ورزشکاران حمایت نماییم.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه از مسئولان هیئت های ورزشی خواست تا به منظور گسترش فعالیت های ورزشی نسبت به جذب اسپانسر های خصوصی تلاش نمایند .

رضا باجلانی ریئس اداره ورزش و جوانان در ابتدای  این نشست گزارشی در خصوص فعالیت اداره ورزش وجوانان و هیات های ورزشی ارایه کرد.

مسئولان هیات ورزشی در این جلسه نیز به مسایل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان اشاره و خواستار مساعدت بیشتر مسولان در جهت کمک به رشته های ورزشی شدند.

بازدید [ 1324 ]
برچسب ها