اخبار

کامیاران

نشست صمیمی دکتر الماسی فرماندار شهرستان با نمایندگان معلمین شهر کامیاران

به منظور بحث وتبادل نظر درخصوص مسائل مختلف و ارائه پیشنهادهای لازم نشستی صمیمی با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، معاون سیاسی فرماندار ، مدیر آموزش وپرورش و نمایندگان معلمان مدارس مستقل سطح شهر کامیاران برگزار شد
نشست صمیمی دکتر الماسی فرماندار شهرستان با نمایندگان معلمین شهر کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه 98 نشستی به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل مختلف و ارائه پیشنهادهای در این راستا با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی فرماندار ، مدیر ومعاونین آموزش وپرورش کامیاران و نمایندگان معلمان دوره های ابتدایی ، متوسطه اول و دوم مدارس مستقل سطح شهر برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی با تقدیر از حضور نمایندگان معلمین کامیاران ، تبریک ماه مبارک رمضان وآرزوی قبولی طاعات وعبادات  در این نشست گفت : هدف از این جلسه ارتباط با بدنه اجتماع ، نخبگان وفعالان بخش های مختلف  و طرح مطالبات به درستی و به نحوی که قابلیت طرح ، پیگیری  ، اجرا و انتقال به ساختار باشد.

وی افزود : اعتقاد داریم اگر با مردم ارتباط وتعامل برقرار کنیم خیلی کارها را می توانیم انجام دهیم وتلاش مجموعه دولت بر این است این ارتباط وتعامل گسترش یابد.

دکتر الماسی تصریح کرد : ما به دنبال این هستیم تا با کمک جامعه نخبگان اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و به سمتی برویم که خود مردم متولی کار باشند.

فرماندار شهرستان کامیاران ضمن قول پیگیری مطالبات مطرح شده  با اشاره به اینکه معلمان در سطح بالای اعتماد عمومی قرار دارند ، گفت : جامعه فرهنگی با استفاده از این فرصت و ظرفیتی که در اختیار دارد می تواند در جهت تقویت دیدگاه مثبت وایجاد امید در جامعه کمک شایانی نماید.

هادی الله ویسی مدیر آموزش وپرورش کامیاران دراین نشست گفت : کامیاران و معلمان دلسوز در حوزه تربیت نیروی انسانی موفق عمل کرده اند.

وی افزود : کامیاران دانش آموزان با استعداد و نخبه زیادی که صاحب عنوان ومقام در جشنواره ها و مراتب علمی هستند دارد که می توانند در آینده کشور تصمی گیر باشد.

هادی الله ویسی با اشاره به اهمیت رشته های فنی وهنرستان ها در تولید واشتغال تصریح کرد : بهاء دادن به هنرستان ها و رشته های فنی و بالابردن شناخت خانواده ها در این زمینه ضروری است.

مدیر آموزش وپرورش کامیاران گفت : به منظور تقویت فعالیت های تولیدی ورود 5 رشته جدید به هنرستان کامیاران در دست اقدام است.

گفتنی است از مهمترین مطالباتی که توسط نمایندگان معلمین در این جلسه مطرح شد شامل ایجاد انجمن صنفی معلمان ، کانون بازنشستگان ، افزایش اعتبارات مدارس ، توجه به معیشت معلمان ، رتبه بندی فرهنگی معلمان ، تغییر در شروع ساعت آموزشی ، توجه به اشتغال جوانان ، کاهش حجم بالای مطالب درسی ، توجه به آموزش هنر زندگی ومهارت های ارتباطی در مدارس و استفاده از نیروهای آموزش دیده و حرفه ای به عنوان معلم بود./.

 

نشست صمیمی فرماندار با نماینده معلمان کامیاران اردیبهشت 98

بازدید [ 516 ]
برچسب ها