اخبار

شهرستان کامیاران

نشست شورای مشورتی ایثارگران شهرستان کامیاران با فرماندار

با هدف بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل مختلف نشست هم اندیشی شورای مشورتی ایثارگران کامیاران با فرماندار این شهرستان برگزار شد
نشست شورای مشورتی ایثارگران شهرستان کامیاران با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل مختلف نشست هم اندیشی شورای مشورتی ایثارگران کامیاران با دکتر مسعود الماسی فرماندار ، فریدون باتمانی معاون سیاسی وامنیتی ، یداله اسدی مشاور امور ایثارگران ، احمدرضا لطفی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران و نبی ساعدی و امین مردوخیان اعضای شورای مشورتی ایثارگران در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه شورای مشورتی ایثارگران اظهار امیدواری کرد : نظرات مشورتی این شورا بتواند در ارتقاء جایگاه ایثارگران و حل مسائل ومشکلات آنان موثر واقع شود.

وی افزود : خانواده های معزز شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران از سرمایه‌های ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی محسوب می‌شوند و جامعه ما قدردان زحمات و رشادت های ایثارگران ودستاوردهایی است که به برکت خون شهدا وایثارگران حاصل شده است.

دکتر الماسی تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از وظایف اصلی دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرده و بیان داشت : عزم مسئولان برای حل مشکلات ایثارگران جدی است.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت: حضور ایثارگران در عرصه های مختلف با توجه به روحیه ایثارگری و عشق به کشورشان ضروری بوده و استفاده از ظرفیت ها و مهارتهایشان موجب بالندگی و شکوفایی ایران اسلامی خواهد بود.

احمدرضا لطفی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان در این نشست گفت : بنیاد شهید وامور ایثارگران خدمت به این عزیران را وظیفه وافتخار می داند و برای تحقق اهداف وبرنامه ها از تمام ظرفیت ها و توان خود استفاده خواهد کرد.

در ادامه این نشست اعضای شورای مشورتی ایثارگران با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در خصوص ساماندهی گلزار شهدای گمنام اظهار امیدواری کردند چنین برنامه هایی تداوم داشته باشد.

اعضای این شورا سپس با بیان بعضی از مسائل ومشکلات شهری خواستار تلاش بیشتر به منظور حل این مشکلات شدند./.

بازدید [ 184 ]
برچسب ها