اخبار

فرمانداری

نشست سرپرست فرمانداری کامیاران با جمعی از جوانان ، اعضای انجمن های مردم نهاد و فعالان اجتماعی شهرستان

سرپرست فرمانداری کامیاران در این نشست بر لزوم بهره مندی از ظرفیت جوانان وسازمان های مردم نهاد و همکاری وهماهنگی دستگاههای دولتی به منظور توسعه هرچه بیشتر شهرستان تاکید کرد
نشست سرپرست فرمانداری کامیاران با جمعی از جوانان ، اعضای انجمن های مردم نهاد و فعالان اجتماعی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران به منظور تبادل نظر و هم اندیشی در خصوص مسائل مختلف و ایجاد راههای همفکری وهمکاری بیشتر بین دستگاههای دولتی ومردم به منظور توسعه بیشتر شهرستان در تمامی زمینه ها ، نشست صمیمی سرپرست فرمانداری کامیاران با جمعی از جوانان و اعضای انجمن های مردم نهاد وفعالان اجتماعی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

جمال ارشدی در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور در جمع جوانان و فعالان اجتماعی ومدنی گفت : به منظور توسعه هر چه بیشتر شهرستان نیازمند حضور بیشتر مردم در عرصه های مختلف هستیم.

وی افزود : دولت تدبیر وامید نگاه ویژه ای به مردم به عنوان سرمایه اجتماعی داشته واز تشکل ها و سازمان های مردم نهاد که در راستای حل مشکلات جامعه تلاش می نمایند حمایت می کند.

ارشدی با اشاره به تلاش های دولت به منظور ایجاد رفاه وآرامش در سطح جامعه ، تصریح کرد : اولویت همه مسئولان فراهم نمودن هرچه بهتر فاه مردم است وانتظار هست مسئولان در راستای اهداف تلاش مضاعفی جهت خدمات رسانی بیشتر داشته باشند.

سرپرست فرمانداری کامیاران در ادامه به برخی از معضلات سطح شهر اشاره  واظهار امیدواری کرد : با انتخاب مدیری کارآمد وقوی در حوزه شهری به عنوان شهردار پاسخگوی مطالبات مردم بود.

جمال ارشدی سپس به عزم جدی دولت ومسئولان در حل مشکلات نواحی مختلف اشاره کرد وگفت : حل مشکلات حاشیه شهر ، نواحی منفصل و سکونتگاههای غیر رسمی در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته که به عنوان نمونه می توان به حل مشکل آب منطقه موسوم به سنجر آباد اشاره کرد.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه خواستار همکاری تمامی صاحب نظران  وفعالان مدنی وآگاه شهرستان به منظور ارتقاء فرهنگ عمومی و وزمینه سازی به منظور بکارگیری مسئولان دلسوز ، توانمند ومتخصص در پست های مختلف جهت فراهم کردن شرایط گفتمان توسعه شد.

حاضرین در این نشست در ابتدا به بعضی از مشکلات از جمله بیکاری ، اعتیاد ومواد مخدر ، نبود فضای تفریحی وفرهنگی مناسب ، کمبود امکانات ورزشی ویژه بانوان و نامناسب بودن مبلمان شهری اشاره وخواستار تلاش لازم جهت برطرف شدن این معضلات شدند.

بازدید [ 655 ]
برچسب ها