اخبار

فرمانداری کامیاران

نشست سرپرست فرمانداری کامیاران با انجمن حمایت از زندانیان

دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در نشستی با اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان گفت : ارتقاء وبهبود سطح حمایت های خیرین و انجمن می تواند بستر مناسبی برای حل مشکلات زندانیان وخانواده های نیازمند آنان باشد.
نشست سرپرست فرمانداری کامیاران با انجمن حمایت از زندانیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران، با هدف توسعه فعالیتهای حمایتی و خدمات رسانی بهتر به مددجویان و خانواده های زندانیان ، جلسه انجمن حمایت از زندانیان  کامیاران  با حضور ارشدی سرپرست  فرمانداری ،دادستان شهرستان  ،رییس زندان ، مظفریان  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان و جمعی از اعضای دیگر انجمن به میزبانی فرمانداری کامیاران برگزار گردید .

ارشدی هدف از برگزاری این جلسه را ارتقاء و بهبود سطح کمک های مادی و معنوی انجمن حمایت از زندانیان و کمک به اشتغال زندانیان آبرومند وخانوادهای آنها عنوان کرد. و افزود با تکیه بر سرمایه های مردمی در جهت کمک به زندانیان و حمایت خیرین شهرستان و حتی استان میتوان گام بزرگی در جهت ایجاد بستر مناسب برای اشتغال و همیاری خانواده زندانیان برداشت.

ارشدی در ادامه خاطر نشان کرد: انجمن بایستی کمیته ها ی بخصوصی برای هرچه سریع تر رسیدن به خواسته ها و نیاز های زندانیان تشکیل دهند  .

وی  افزود : در این جلسه راهکارها و پیشنهاداتی در زمینه کمک به مددجویان بی بضاعت و خانواده های آنان ، معرفی مددجویان دارای تخصص برای اشتغال ، تلاش درجهت احداث کارگاه های تولیدی در داخل زندان،و همچنین در خصوص نحوه توانمند سازی هر چه بیشتر انجمن وراهکارهایی درآمد زایی انجمن بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه ارشدی  با استماع گزارشی از عملکرد انجمن ، از مسئولین و خیران شهر خواست تا با ایجاد راهکارهای جدید  و مناسب در جهت بهبود وضعیت معیشت و اشتغال خانواده های مددجویان   زندانی قدم برداشته تا از تألمات آنان کاسته شود.

 

در این جلسه اعضای انجمن حمایت از زندانیان به بررسی،  ارائه راهکارها  وتبادل نظر در مورد زندان ومشکلات رفاهی مددجویان و وضعیت معیشتی خانواده های آنان ونیز برنامه های آتی انجمن پرداختندو تصمیماتی را در خصوص حمایت بیشتر آنان اتخاذ نمودند.

بازدید [ 968 ]
برچسب ها