اخبار

کامیاران

نشست دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با دهیاران بخش موچش

جلسه دوره ای دهیاران بخش موچش شهرستان کامیاران با حضور فرماندار کامیاران در دفتر بخشداری موچش برگزار شد.
نشست دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با دهیاران بخش موچش

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران،  الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه ضمن خیرمقدم به حاضرین با بیان اینکه بخش موچش دارای پتانسیل های فراوان در زمینه صنعت، کشاورزی، منابع طبیعی و گردشگری به واسطه سد های موجود میباشد اظهار داشت: بحث کارافرینی و اشتغال به گفته نیست بلکه باید فرضیه ها تبدیل به عمل شوند،

الماسی با تاکید بر اینکه در محصولات کشاورزی بایستی تحولی در عرصه کشت و نوع محصول با توجه به ذخایر موجود ایجادکرد و با تغییرروش های سنتی به روشهای مدرن ، کشاورزی و محصولات با ارزش افزوده بیشتر تولید کرد. که  با وجود زیرساختهای مناسبت و همچنین تسهیلات موجود در زمینه اشتغال روستائی و توسعه می توان در این زمینه گام های خوبی برداشت و ما باید با مدیریت منابع محدود به بیشترین بهروری در تمام حرصه ها  برسیم.

وی در ادامه گفت: در راستای توسعه اشتغال روستایی دهیاران به عنوان مطلعین روستا با همکاری مدیران دستگاهای اجرائی می توانند کمک شایانی در راستای تثبیت و ایجاد اشتغالی پایدار بنمایند.

الماسی با ابراز خرسندی از حل مشکلات فاضلاب تمامی روستاهای بخش موچش از این به بعد باید به فکر تصفیه فاضلاب های خروجی از شهر ها و روستا ها باشیم.

  فرماندار شهرستان کامیاران با تاکید بر تفکیک زباله ها  این فرهنگ سازی را امری بسیار ضروری بیان کرد و گفت : فرهنگ سازیهای کارآمد بایسی از روستا ها وارد شهرهای بزرگ تر گردد .


 

 

 

بازدید [ 693 ]
برچسب ها