اخبار

شهرستان کامیاران

نشست انتخاباتی فرماندار شهرستان کامیاران با نمایندگان اصناف وبازاریان

نشست فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار با نمایندگان اصناف و بازاریان با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد
نشست انتخاباتی فرماندار شهرستان کامیاران با نمایندگان اصناف وبازاریان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران نشست دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، باتمانی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ظهر امروز چهارشنبه 30 بهمن ماه 98 با نمایندگان اصناف و بازاریان با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی در این نشست ضمن دعوت از بازاریان واصناف به عنوان گرو ه مرجع جهت حضور حداکثری در پای صندوق های رای و دعوت از عموم مردم شهرستان جهت شرکت در این امر خطیر گفت : تصمیم درست با حضور حداکثری ممکن خواهد بود و تصمیمی که درست باشد باشد باعث خواهد شد ما چهار سال از آن لذت ببریم.

وی افزود : شرکت در انتخابات قدردانی از سیستم و استفاده از حقی است که قانون و نظام اسلامی برای ما قائل شده و در ایران اسلامی این افتخار بزرگی است که ارزش رای در آن برای تمام افراد در سمت های مختلف برابر ویکسان است.

دکتر الماسی تصریح کرد : نظام اسلامی مشارکت مردم را مشروعیت می داند واین نشان دهنده آن است که این نظام برپایه وخواست مردم استوار است.

فرماندار کامیاران حضور در انتخابات و استفاده درست از این فضا را موثر در پیشبرد برنامه های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و کاهش بسیاری از مسائل ومشکلات دانست و گفت : وقتی درست تصمیم گیری شود منافع آن به خودمان باز خواهد گشت.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات در کامیاران  در ادامه با اشاره به اهمیت مشارکت آگاهانه در انتخابات خاطرنشان کرد : بسیاری از رسانه ها و افرادی که سعی در دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق های رای می کنند دلسوز ما نیستند و ما بایستی با هوشیاری اسیر این جوسازی ها نشویم.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه از علاقمندی سران مملکتی به توسعه هرچه بیشتر کردستان در بخش های مختلف عمرانی و زیر ساخت ها وتخصیص منابع لازم به استان در چند سال اخیر خبرداد و گفت : مشارکت هر چه بیشتر مردم در عرصه های تصمیم گیری به ویژه انتخابات دوم اسفند 98 به توسعه استان سرعت بیشتری می بخشد.

نشست فرماندار با جمعی از بازاریان

بازدید [ 119 ]
برچسب ها