اخبار

شهرستان کامیاران

نشت فرماندار کامیاران ومدیرکل امور اجتماعی استانداری با تشکل های مردم نهاد

به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص نقش انجمن های مردم نهاد در پیشگیری وکاهش آسیب های اجتماعی نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، فرانک قدسی مدیر کل امور اجتماعی ، تعدادی از مسئولان وکارشناسان و سازمان های مردم نهاد در محل فرمانداری برگزار شد
نشت فرماندار کامیاران ومدیرکل امور اجتماعی استانداری با تشکل های مردم نهاد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص نقش انجمن های مردم نهاد در پیشگیری وکاهش آسیب های اجتماعی نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی  فرماندار ، فرانک قدسی مدیر کل امور اجتماعی ، تعدادی از مسئولان وکارشناسان و سازمان های مردم نهاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان در این نشست از انجمن ها وسازمان های مردم نهاد به عنوان یک ظرفیت خوب در راستای تقویت فرهنگ عمومی ، پیشگیری وکاهش آسیب های اجتماعی نام برد و گفت : در حال حاضر 17 سازمان مردم نهاد در کامیاران با دستگاههای مختلف و با اهداف مختلف همکاری می کنند.

وی افزود : به واسطه حمایت دولت تدبیر وامید از تشکل های مردمی شرایط خوبی برای افزایش مشارکت مردم در اجرای برنامه های مختلف فراهم شده است.

فرماندار کامیاران اظهار امیدواری کرد : با فراهم شدن چنین شرایطی حضور مردم و مشارکت آنان در ابعاد مختلف تقویت و در نهایت توسعه اجتماعی وفرهنگی مد نظر محقق گردد.

فرانک قدسی مدیر کل امور اجتماعی استانداری کردستان در این نشست از انجمن ها وتشکل های مردمی به عنوان نیروی موثر در کنار دستگاههای دولتی نام برد و گفت : حساسیت انجمن ها وتشکل های مردمی در مواجهه با آسیب های اجتماعی بایستی به حدی باشد که به محض مشاهده هر آسیبی دست بکارشده و در کنار دستگاههای دولتی اقدام موثر داشته باشند.

وی افزود : از انجمن های مردم نهاد انتظار می رود نسبت به ارائه طرح های لازم در خصوص مسائل و مشکلات مناطق خود از قبیل اعتیاد اقدام نمایند تا با حمایت دولت اجرا شود.

مدیر کل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری کردستان با اشاره به نقش برنامه های فرهنگی واجتماعی در کاهش آسیب ها ومعضلات گفت : بحث های اجتماعی وفرهنگی زمان بر ، هزینه بر و نیازمند کار وتلاش زیاد است که از انجمن ها می خواهیم با صبر وحوصله در این زمینه کار نمایند.

اعضای انجمن های حاضر در این جلسه به بیان نکته نظرات خود در خصوص برنامه های مختلف پرداخته واظهار امیدواری نمودند با حمایت بیشتر بتوانند نسبت به کار خود ادامه دهند. 

نشست با انجمن ها شهریور 98

بازدید [ 160 ]
برچسب ها