اخبار

شهرستان کامیاران

موکب ستاد اربعین شهرستان کامیاران در مناطق سیل زده راه اندازی می شود

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به لزوم هماهنگی در امداد رسانی به هموطنان حادثه دیده از سیل گفت: به منظور امداد رسانی به سیل زدگان موکب ستاد اربعین شهرستان کامیاران با نظارت هلال احمر در مناطق سیل زده برپا می شود
موکب ستاد اربعین شهرستان کامیاران در مناطق سیل زده راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران روز شنبه 17 فروردین ماه 98 جلسه ستاد اربعین شهرستان کامیاران به ریاست دکتر الماسی فرمانداری وبا حضور سرهنگ جعفری جانشین سپاه شهرستان ، ساعدی دبیر ستاد اربعین و مسئولان هلا احمر ، صنعت ، معدن وتجارت وکمیته امداد به منظور برنامه ریزی وهماهنگی جهت برپایی موکب ستاد اربعین این شهرستان در مناطق سیل زده برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در ابتدای این جلسه با عرض سلام وخیر مقدم حضور حاضرین و تقدیر از زحمات ادارات و نهادها در طول بارندگی های اخیر و مدیریت پیشگیرانه گفت: متاسفانه بارش های اخیر وسیل درکشور باعث  خسارت جانی ومالی عدیده ای برای سایر استان ها شده و امروز نیاز هست به منظور حل بخشی از مشکلات هموطنان مان با دید انسانی وملی اقدام نماییم و با مساعدت های خود به هر صورت از بار مشکلات آنان بکاهیم.

وی افزود : یکی از راههای کمک به این عزیزان برپایی موکب ستاد اربعین شهرستان کامیاران در مناطق سیل زده و بهره مندی از این ظرفیت با همکاری و مشارکت مردم می باشد تا بتوان در جهت رفع نیاز غذایی مردم حادثه دیده اقدام نمود.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه بر لزوم استفاده از پتانسیل های شهرستان در این راستا با نظارت هلال احمر تاکید واظهار امیدواری کرد: مردم کامیاران با حمایت های خود یک بار دیگر وفاق و همدلی مثال زدنی خود را در حمایت از هموطنان به نمایش بگذارند.

در ادامه این جلسه میکائیل ساعدی دبیر ستاد اربعین شهرستان کامیاران از آمادگی لازم برای برپایی این موکب در هر جا که استان اعلام کند خبر داد و گفت : برای این اقدام نیازمند همکاری مردم و سازمان های مردم نهاد و خیرین هستیم.

وی هدف از این کار را با توجه به از دست دادن امکانات در مناطق سیل زده وعدم دسترسی به مایحتاج ، تامین غذای گرم مورد نیاز عنوان و افزود: به منظور پیشگیری از هرگونه موازی کاری برای حل این مشکل عمومی که در کشور ایجاد شده افرادی که تمایل به خدمت داشته باشند می توانند به عنوان خادم ویا مسئول بخشی از کار اقدام نمایند.

سرهنگ جعفری جانشین سپاه شهرستان نیزدر این جلسه بر پررنگ کردن نقش مردم درامداد رسانی تاکید کرد و گفت : بهتر است کمک ها در قالب تیم های شهرستانی ویا استانی انجام شود.

سپس پروینی رئیس هلال احمر ، فاتحی رئیس صنعت ، معدن وتجارت و رستمی نماینده کمیته امداد آمادگی خود را برای کمک و مساعدت لازم در این راستا اعلام  نمودند.

بازدید [ 761 ]
برچسب ها