اخبار

شهرستان کامیاران

معرفی معاون جدید دولت به مردم ستاد امر به معروف ونهی از منکر کامیاران

در جلسه ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان کامیاران ، فریدون باتمانی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار به عنوان معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف کامیاران معرفی شد
معرفی معاون جدید دولت به مردم ستاد امر به معروف ونهی از منکر کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ستاد امر به معروف ونهی از منکر این شهرستان با حضور فریدون باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرماندار ، ماموستا قربانی امام جمعه کامیاران ، مختار کرمی مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان و دیگر اعضای ای ستاد در محل فرمانداری کامیاران روز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه 98 برگزار شد.

فریدون باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری کامیاران در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادت همگان در ماه مبارک رمضان گفت : در این ماه فرصت خوبی است تا بتوان با اجرای برنامه های فرهنگی در راستای اهداف امر به معروف گام برداشت.

وی افزود :معتقد هستیم در بخش آموزش و فرهنگسازی بایستی کار بیشتری شود و در این زمینه ادارات همکاری لازم را داشته باشند.

باتمانی با اشاره به نیاز جامعه به امید افزایی تصریح کرد : اهداف  وسیاست دولت این است تا با ایجاد امید در جامعه و مشارکت دادن مردم در بخش های مختلف آثار منفی و منکری که می تواند از این راه به وجود آید از بین ببرد ومعروفات را ترویج دهد.

حجت الاسلام مختار کرمی مدیر کل تبلیغات اسلامی و معاون مردم به دولت ومردم ستاد امر به معروف ونهی از منکر کردستان خواستار فراهم کردن شرایط نقد و حرف زدن برای جوانان ونخبگان و نظارت فراگیر مردم شد.

وی افزود : باید جوانان را مطالبه گر تربیت کنیم تا جامعه رشد پیدا کند.

کرمی با اشاره به اهمیت برنامه های گام دوم انقلاب خاطر نشان کرد :  دلسوزان بایستی حتما گام دوم انقلاب را تبیین کنند.

در ادامه این جلسه برنامه هایی که برای ماه مبارک رمضان ابلاغ شده بود تشریح و گروههای نظارتی به منظور اجرای این برنامه ها مشخص شد.

درپایان این جلسه فریدون باتمانی معاون فرماندار به عنوان معاون جدید دولت به مردم ستاد امر به معروف شهرستان و بهزاد بیرانوند به عنوان مدیر جدید اصناف واماکن ستاد امر به معروف احکام خود را دریافت نمودند.

جلسه ستاد امر به معروف اردیبهشت 98

بازدید [ 431 ]
برچسب ها