اخبار

شهرستان کامیاران

معرفی دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران

در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مخدر شهرستان کامیاران که به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ودیگر اعضای این شورا برگزار شد ضمن تقدیر از دبیر قبلی این شورا ، دبیر جدید معرفی شد
معرفی دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران ظهر شنبه 30 شهریور ماه 98 در محل سالن جلسات فرمانداری به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار وبا حضور باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ، مرادی بخشدار موچش ودیگر اعضا برگزارشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست بر لزوم اجرایی کردن مصوبات و همچنین برنامه ریزی منظم و قابل اجرا که بیشتر جنبه پیشگیرانه داشته باشد تاکید کرد و گفت : وظیفه همه ماست که جامعه را نسبت به خطراتی که در زمینه مواد مخدر و گرایش به آن و آسیب هایی که این پدیده شوم دارد آگاه کنیم.

دکتر مسعود الماسی افزود : امروزه خطر گرایش به مواد مخدر در کمین همه است و نباید به راحتی از کنار آن گذشت بلکه با اجرای برنامه های آموزشی وهمایش های مختلف حساسیت را نسبت به آن بالا برد.

وی خواستار شناسایی نقاط آسیب دیده و در معرض خطر روستایی وشهری وبرگزاری برنامه های مختلف به منظور بهبودی افراد و جلوگیری از گسترش آن شد واظهار امیدواری کرد : با هماهنگی بین دستگاهها واستفاده از ظرفیت انجمن ها و تشکل های مردمی مهارت عمومی در مواجهه با مواد مخدر بالا رود.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به اثرات منفی بعضی از مکان ها بر روی رفتار جوانان و آلودگی افراد از جمله قلیانسراها با تقدیراز اقدامات مثبتی که در جمع آوری قلیانسراها از قبل انجام شده بر لزوم برخورد بر مراکز توزیع وعرضه قلیان و توجه جدی به انتظارات مردمی بدون اغماض تاکید کرد.

در خاتمه این نشست از زحمات حبیب الله ابراهیمی دبیر قبلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران تجلیل و علی اکبر وکیلی با تصمیم فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به عنوان دبیر جدید این شورا معرفی شد.

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهریور 98

بازدید [ 309 ]
برچسب ها