اخبار

کامیاران

معرفی بسته های سرمایه گذاری در شهرستان کامیاران

در نشستی با حضور جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی که عصر روز چهارشنبه اول اسفند ماه در فرمانداری کامیاران برگزار شد 16 بسته سرمایه گذاری از سوی دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به منظور سرمایه گذاری معرفی وتشریح شد
معرفی بسته های سرمایه گذاری در شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، باجلانی سرپرست اداره امور شعب بانک توسعه تعاون کردستان ، مهندس زارع معاون عمرانی فرماندار ، شیروانی رئیس شورای شهر و جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی در محل سالن جلسات فرمانداری کامیاران روز چهارشنبه اول بهمن ماه برگزار شد.

فرماندار کامیاران در این جلسه که با جمعی از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی  بومی وغیر بومی برگزار شد ، گفت: دولت آماده حمایت از سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در این شهرستان است و مشوق های لازم در اختیار طرح های سرمایه گذاران بخش خصوصی و بسته های معرفی شده در قالب تسهیلات بانکی و پیگیری در کارگرو های مختلف به منظور تسریع در روند کار انجام خواهد شد.

دکتر مسعود الماسی افزود : کامیاران دارای ظرفیت های بسیار خوبی در بخش گردشگری ، صنایع دستی ، کشاورزی ، صنایع تبدیلی و ... است که می تواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد.

وی تصریح کرد : با هدف حمایت از تولید وبخش خصوصی کارگروه رفع موانع تولید فعلا بوده و همواره نشست های خوبی با حضور تولید کننده و دستگاه ذی ربط انجام داده که به نتایج خوبی رسیده ودر بیشتر مواقع با حل مشکل شاهد شروع فعالیت بوده ایم.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه با بیان اینکه این جلسه یکی از بهترین جلسات برگزار شده با حضور افراد توانمند و کسانی است که می توانند قوت قلب باشند هست ، گفت : این نشست مقدمه ای برای برگزاری یک همایش بزرگ با حضور سرمایه گذاران بومی وغیر بومی در روزهای آتی است.

در ادامه این جلسه رستم باجلانی سرپرست اداره امور شعب بانک توسعه تعاون کردستان گفت : سهم بانک توسعه تعاون در بخش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی 53 میلیارد و 700 میلیون تومان بوده است که 100 درصد آن جذب وپرداخت شده است.

وی ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از سرمایه گذاری در کردستان وپرداخت تسهیلات رونق تولید گفت : این بانک به دنبال جذب منابع دیگر است تا به طرح هایی که بتواند در استان توسعه ایجاد نماید تسهیلات پرداخت نماید و بر همین اساس 50 میلیارد تومان در بخش صندوق ملی به صورت وام پرداخت شده است.

در ادامه این جلسه فعالان اقتصادی حاضر در جلسه به بیان نکته نظرات خود در خصوص مسائل مختلف پرداختند.

 

فعالان اقتصادی

بازدید [ 1485 ]
برچسب ها