اخبار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان: کامیاران باید در چرخه و مدار توسعه قرار بگیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان کامیاران گفت : شهرستان کامیاران باید با تدبیر و کمک مسئولان استانی و شهرستانی هر چه سریعتر در چرخه و مدار توسعه قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان: کامیاران باید در چرخه و مدار توسعه قرار بگیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین خوش اقبال با عذر خواهی از مردم کامیاران بدلیل تاخیر در انتخاب فرماندار این شهرستان افزود: با توجه به حساسیت و موقعیت شهرستان کامیاران علت این تاخیر تنها انتخاب فردی توانا و شایسته برای این جایگاه بود.

وی به جبران کم کارهای که در زمان نبود فرماندار در این شهرستان اتفاق افتاده اشاره کرد و یادآور شد: استاندار و تیم مدیریتی ایشان در استان انتظار دارند فرماندار جدید کم کاری های اخیر را جبران کند.

خوش اقبال اظهار داشت: تلاش برای تحقق شعار سال، لزوم حضور در میان مردم، رصد جریانات و مشکلات حوزه کاری و تلاش برای رفع آنها، ارائه گزارش به مردم، توجه ویژه به شخصیت های برجسته و مفاخر شهرستان و داشتن ارتباط با احزاب، گروه ها، سمن ها و جریان های سیاسی و رسانه ها از دیگر انتظارات از فرماندار جدید کامیاران است.

معاون استاندار کردستان ملت ایران بهترین و به ویژه مردم کردستان را شایسته خدمت ها و امکانات مناسب دانست و گفت: مسئولان تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا رفاه ، آسایش ورضایت مندی عموم مردم استان را فراهم نمایند.

این مقام مسئول با بیان اینکه کامیاران پیشانی استان کردستان است، افزود: این شهرستان باید با تدبیر و کمک مسئولان استانی و شهرستانی هر چه سریعتر در چرخه و مدار توسعه قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ابتدا با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام در عرصه بین المللی و داخلی پیامدهای مثبتی برای کشور داشت، گفت: این اتفاق را باید مسئولان نظام و مردم تبدیل به فرصتی در راستای توسعه کشور کنند.

خوش اقبال امضای برجام از سوی ایران را نشان دهنده این موضوع دانست که ایران اهل گفت و گو و تعامل با دنیا است وخروج آمریکا از این توافق، مهر تاییدی بر این واقعیت است.

در ابتدای این مراسم عطاء اله فرهادی معاون فرمانداری شهرستان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طی چند ماه اخیر ارائه کرد.

سپس ماموستا قربانی امام جمعه شهرستان بر لزوم تلاش بیشتر جهت حل مشکلات و خدمت به مردم تاکید و اظهار امیدواری کرد این مسئولیت به عنوان امانتی که در اختیار فرماندار جدید قرار گرفته مایه خیر وبرکت برای شهرستان باشد.

در ادامه خلیل عزیزی رئیس شورای شهرستان نیز به بیان برخی از مشکلات و نارسائیهای شهرستان اشاره کرد واز مسئولان استان خواست تا با توجه ویژه جهت حل این مشکلات اقدام نمایند.

 در خاتمه این مراسم حکم انتصاب دکتر مسعود الماسی به عنوان فرماندار جدید شهرستان کامیاران به مدت چهار سال که از سوی وزیر کشور امضاء شده بود از سوی معاون استاندار کردستان به وی تقدیم شد.


بازدید [ 621 ]
برچسب ها