اخبار

کامیاران

مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در کامیاران برگزار شد

صبح امروز پنج شنبه 2 خرداد ماه 98 مراسمی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور دکترمسعود الماسی فرماندار شهرستان ، معاون سیاسی فرماندار ، ائمه جمعه و روحانیون ، فرماندهان ونیروهای نظامی وانتظامی ، مسئولان وکارکنان ادارات و سایر اقشار در محل سالن اجتماعات سپاه شهرستان کامیاران برگزار شد
مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در کامیاران برگزار شد

سرهنگ پاسدار حسین ملکی فرمانده سپاه شهرستان با تبریک پیشاپیش این روز خجسته گفت : جنگ نابرابری که دشمن بعثی با دستور ابرقدرتها ودر راس آنها آمریکا در 31 شهریور 59 بر ضد ملت ایران وبا هدف ضربه زدن به اسلام و انقلاب به راه انداخت با مقاومت جانانه مردم مسلمان ایران محاسبات دشمن را به هم ریخت.

وی افزود : پیروزی رزمندگان ایرانی در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد 61 اتفاق بسیار بزرگی بود که باعث شد موازنه قدرت تغییر کند و با این عملیات موفق صاحب نظران علوم نظامی متعجب ودشمنان برای نجات خود به تکاپوافتادند.

در ادامه حجت الاسلام احمد زارعی امام جمعه اهل تشیع کامیاران با تقدیر از حضور روحانیون ، فرماندار ، مسئولان و نیروهای نظامی وانتظامی در این مراسم ، گفت :  جنگ تحمیلی سند افتخاری است که باعث پیشرفت تصاعدی ایران شد.

وی افزود : پیروزی ایران در عملیات بیت المقدس وآزادسازی خرمشهر حاصل هم افزایی نیروهای ارتشی وسپاهی بود که در آن عملیات 19 هزار عراقی اسیر و تعداد زیادی ادوات نظامی به غنیمت در آمد.

زارعی تصریح کرد : این ارزش ها و افتخاراتی که در جنگ نصیب ما شده است باید نسل به نسل منتقل شود تا همگی از وقایعی که در طول جنگ اتفاق افتاده است مطلع وبا فکر باز مسیر درست را انتخاب نمایند.

مراسم گرامیداشت سوم خرداد 98 کامیاران

بازدید [ 620 ]
برچسب ها