اخبار

کامیاران

مراسم مردمی سالگرد پیروزی انقلاب در روستای ورمهنگ بخش مرکزی کامیاران برگزار شد

به مناسبت چهل سالگی انقلاب و در پنجمین روز از دهه فجر با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، بخشدار مرکزی وجمعی از مسئولان مراسمی در محل مسجد جامع ورمهنگ برگزار شد
مراسم مردمی سالگرد پیروزی انقلاب در روستای ورمهنگ بخش مرکزی کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران به مناسبت چهل سالگی انقلاب صبح امروز سه شنبه 16 بهمن ماه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضوردکتر مسعود فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار، بخشدار مرکزی وجمعی از مسئولان مراسمی در محل مسجد جامع ورمهنگ برگزار شد.

 فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تبریک چهل سالگی انقلاب وبا اشاره به خدمات مطلوب صورت گرفته در مناطق روستایی از قبیل توسعه ومکانیزاسیون کشاورزی ، گاز ، برق ، آب ، مخابرات و توسعه شبکه های ارتباطی گفت : یکی از دستاوردهای اقدامات انجام شده در روستاها بعد از انقلاب حفاظت از محیط زیست و کاهش آسیب های زیست محیطی است.

دکتر الماسی به اهمیت مقاوم سازی مسکن روستایی اشاره کرد و افزود: موقعیت شهرستان و قرار گرفتن بر روی گسل زلزله نیاز به این کار را بیشتر می کند.

وی در ادامه گفت: امروز خوشبختانه به لحاظ منابع آبی ، زمین ، جاذبه های طبیعی و گردشگری مناطق روستایی دارای ویژه گیها و ظرفیت های بالایی است که اگر در جهت اصلاح الگوهای کشت و معرفی پتانسیل های گردشگری مجموعه های پالنگان ، زیویه ، شاهینی ، چرسانه و سایر نقاط شهرستان کامیاران اقدام شود هیچ نیروی بیکاری نخواهیم داشت.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با ابراز خرسندی از بارش های مناسب چند ماه اخیر اظهار امیدواری کرد : کشاورزان ما بتوانند در سال آینده محصولات با کیفیت وبیشتری که قابلییت صادرات را داشته باشد تولید وروانه بازار نمایند.

در ابتدای این مراسم فریدون باتمانی بخشدار مرکزی در گزارشی به اقدامات صورت گرفته در حوزه دهیاریهای بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد ریال اشاره کرد وگفت : مشارکت وهمراهی بسیار خوب مردم در اجرای طرح های دهیاری انگیزه ما را برای کار دو چندان کرده است.

مراسم سالگرد انقلاب ورمهنگ

بازدید [ 410 ]
برچسب ها