اخبار

شهرستان کامیاران

مراسم مردمی سالگرد پیروزی انقلاب در روستای قورق بخش موچش شهرستان کامیاران برگزار شد

فرماندار شهرستان کامیاران در مراسم مردمی سالگرد پیروزی انقلاب و چهل سالگی آن در روستای قورق بخش موچش گفت : خدمات و دستاوردهای نظام امروز در روستاها باعث کاهش مهاجرت از مناطق روستایی شده است
مراسم مردمی سالگرد پیروزی انقلاب در روستای قورق بخش موچش شهرستان کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون عمرانی فرماندار ، بخشدار موچش و دیگر مسئولان مراسم چهل سالگی انقلاب در روستای قورق از توابع بخش موچش با مسئولیت کمیته روستایی دهه فجر ، بخشدار ، دهیاری وشورای اسلامی و مشارکت مردمی برگزارشد.

این مراسم  روز شنبه 13 بهمن  در دومین روز  دهه مبارک فجر در روستای قورق ار توابع بخش موچش شهرستان کامیاران در راستای برنامه های ستاد گرامیداشت چهل سالگی انقلاب ودهه مبارک فجر این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم فرماندار شهرستان با تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و چهل سالگی انقلاب با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط ادارات ونهادها در سطح روستاهای شهرستان گفت : بیشترین خدمات دولت در این 40 سال بی شک در روستاها صورت پذیرفته و یکی از نتایج و نمود های این خدمات کاهش  مهاجرت روستایان به مناطق شهری است.

وی افزود : انقلاب اسلامی با بها دادن به تولید داخلی وبهره گیری از دانش ملی توانست بخش هایی را که در شرف نابودی بود فعال و کشاورزی را به نحو قابل توجهی مطرح و نیروهای زیادی را در این راستا مشغول به کار نماید.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد : با ارائه خدمات مناسب در روستاها و افزایش امکانات آموزشی ، بهداشتی ، برقرسانی ، آبرسانی ، شبکه ارتباطی ومخابرات و ... امروزه شاهد عمران و آبادانی روستاهاو افزایش رفاه و آسایش در این مناطق وایجاد انگیزه برای زندگی در روستاها هستیم.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه با اشاره به برداشت نادرست دنیای غرب نسبت به ایران اسلامی گفت : ما در دنیای اسلام و جمهوری اسلامی فقط به دنبال تبلیغ صلح طلبی و ایجاد آرامش در جهان و خاور میانه بوده ایم و بارها این را به اثبات رسانده ایم.

مراسم سالگرد انقلاب قورق

بازدید [ 395 ]
برچسب ها