اخبار

کامیاران

مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) در کامیاران برگزار می شود

معاون سیاسی وامنیتی فرماندار کامیاران در جلسه ستاد برنامه ریزی سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) گفت : مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) وقیام 15 خرداد در روز دوشنبه 13 خرداد در یکی از مساجد سطح شهر کامیاران برگزار می شود.
مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) در کامیاران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ای راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 07/03/98 در خصوص برنامه ریزی ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به ریاست باتمانی معاون محترم فرماندار کامیاران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فریدون باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار شهرستان کامیاران در ابتدای این جلسه با اشاره به قیام 15 خرداد 42 به عنوان جرقه اولیه شکل گیری انقلاب و رهبری حضرت امام (ره) در این راستا، گفت : امام خمینی (ره) به عنوان تاثیرگذارترین رهبر قرن با رهبری مبارزات مردمی بر علیه استکبار و رژیم ستم شاهی از 15 خرداد 42 توانستند انقلاب عظیمی را به ثمر برسانند که مایه مباهات اسلام و الهام بخش تمام مظلومین ومستضعفان دنیا باشد.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر برگزاری مراسمی باشکوه در سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) افزود: آن بزرگمرد با دوراندیشی و دستان خالی وتکیه بر ایمان و اعتقاد خود توانست در برابر ابرقدرت ها بایستد و استقلال وآزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان بیاورد که امروزه جامعه هم به خوبی از ثمره انقلاب که ناشی از تفکر آن حضرت بود به خوبی بهره مند شود و آزدای خواهان دنیا نیز با تاسی از تفکر و آرمان آن عالم وارسته ندای آزادی ومقاومت در برابر ظلم وستم را سر می دهند.

معاون سیاسی واجتماعی فرماندار از برگزاری مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و قیام 15 خرداد در کامیاران خبر داد وگفت : این مراسم روز دوشنبه 13 خرداد راس ساعت 10 صبح در محل مسجد امام حسین(ع) برگزار خواهد شد که از عموم مردم دعوت می شود در این مراسم معنوی شرکت فرمایند.

در ادامه این جلسه سرهنگ جعفری جانشین فرمانده سپاه شهرستان با اشاره به تاثیری که حضرت امام (ره) در احیای اسلام داشتتند ، گفت : مراسم امسال بایستی پر رنگ تر وباشکوهتر از سال های گذشته برگزار شود.

جانشین سپاه شهرستان افزود : در حالی که دشمنان اسلام وانقلاب با تمام توان خود به دنبال ضربه زدن به اسلام وانقلاب هستند لازم است ما هم با حضور خود در چنین برنامه هایی و حفظ اتحاد وهمبستگی ادامه دهنده راهی باشیم که این بزرگان ترسیم کرده اند./.

بازدید [ 279 ]
برچسب ها