اخبار

کامیاران

مراسم روز بصیرت 9 دی با حضور اقشار مختلف درکامیاران برگزار شد

صبح امروز یکشنبه 9 دی مراسمی در محل مسجد حضرت علی(ع) به مناسبت سالگرد حماسه 9 دی روز بصیرت ومیثاق با ولایت برگزار شد
مراسم روز بصیرت 9 دی  با حضور اقشار مختلف درکامیاران برگزار شد

در این مراسم که جمع کثیری از مردم شریف کامیاران در کنار مسئولان و کارکنان ادارات حضور داشتند حاضرین با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از نظام اسلامی و نفرت و انزجار خود را از آمریکاری جهانخوار ودشمنان این ملت اعلام کردند.

در ادامه محسن پیشوایی علوی رئیس دانشگاه آزاد کردستان به عنوان سخنران مراسم گفت : 9 دی مردم ایران با حضور حماسی خود در یک راهپیمایی با شکوه ودفاع از رهبر ، انقلاب ونظام نقشه ای که توسط دشمنان به منظور ایجاد فتنه در کشورمان طراحی شده بود خنثی کردند.

وی افزود : به دنبال انتخابات سال 88 حوادثی در کشور رخ داد و آسیب هایی در جهت خواسته دشمنان به جامعه وارد شد تا اینکه مقام معظم رهبری جامعه را به آرامش و بصیرت فراخواندند.

در پی دعوت معظم له مبنی بر عدم تبعیت از دشمنان اسلام ونظام وحدت وهمدلی مثال زدنی شکل گرفت وحماسه عظمیم 9 دی شکل گرفت.

دکتر پیشوایی اظهار کرد:  حماسه عظیم 9 دی نشان داد که مردم ایران اسلامی با داشتن رهبری آگاه هیچگاه تسلیم خواسته دشمنان نخواهند شد و در راه آرمان های انقلاب مقام واستوار خواهند ایستاد.

رئیس دانشگاه آزاد کردستان در خاتمه اظهار امیدواری کرد: چنین مراسم هایی که با هدف روشنگری وبصیرت افزایی برگزار می شود در آینده نیز باشکوه تر برگزار شود.

گفتنی است در این مراسم جمع کثیری از اقشار مختلف مردم در مسجد حضرت علی (ع) در کنار مسئولان فرمانداری ، اعضای شورای تامین ، فرماندهای نظامی وانتظامی ، روحاینون ، مسئولان ادارات ونهادها و بانوان حضور داشتند.

مراسم 9 دی 97کامیاران

بازدید [ 1169 ]
برچسب ها