اخبار

شهرستان کامیاران

مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان کامیاران برگزار شد

در مراسمی با حضور فرماندار کامیاران ، معاون سیاسی وامنیتی فرماندار ، معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولان از زحماات علی اکبر مظفری تجلیل و محمد کریمی به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت ودرمان کامیاران معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 99 نشستی در محل فرمانداری و با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی ، دکتر قادری معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان به منظور تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کامیاران برگزار شد.

 در این مراسم دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ضمن خیر مقدم به معاون اموربهداشتی دانشگاه و حاضرین در جلسه عنوان نمود: قبول مسئولیت ابتدای پذیرفتن چالشها و مشکلات است.

وی با تبریک هفته سلامت وتقدیر از دست اندرکاران این عرصه افزود :  خدمات ارزشمند و بزرگی از جانب سیستم بهداشت و درمان این شهرستان طی دو ماه اپیدمی کروناویروس با همکاری سایر ارگانها صورت گرفته است .

فرماندار کامیاران با اشاره به تلاش های دستگاههای مختلف و هم افزاییی ایجاد شده در مقابله با این بحران تصریح کرد: : ما توانستیم این تهدید را به فرصتی برای همکاری بین بخشی در حوزه بهداشت و درمان و خدمت رسانی به مردم تبدیل کنیم که درواقع رزمایشی واقعی و بزرگ در بحرانی جدی برای تمام مردم و مسئولین بوده و هست.

دکتر مسعود الماسی گفت : با توجه به تجربه بالا از مدیریت جدید انتظار هست تا نسبت به پیگیری نیازهای حوزه بهداشت ودرمان شهرستان از طریق استان ، همکاری بیشتر با سایر ادارات ، پیگیری احداث بیمارستان ، مدیریت پسماند وتفکیک زباله ، توجه به تهیه وسایل حفاظتی سایر بخش های بیمارستانی و نیروی انتظامی و شهرداری و ... با توجه به اینکه آنها هم به نحوی درگیر بحران کرونا و گاها با بیماران در ارتباط هستند و نظارت بیشتر به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر و طرح فاصله گذاری هوشمند اقدام نماید.

فرماندار کامیاران در ادامه با آرزوی موفقیت برای دکتر کریمی از آقایان هاشمی نسب مدیر قبلی شبکه بهداشت ودرمان و دکتر مظفری سرپرست تقدیر کرد.

در ادامه این مراسم دکتر ابراهیم قادری معاون بهداشتی دانشگاه بیان نمود: موفقیت استان کردستان در پیشگیری و کنترل بیماری کووید 19 به گونه ای است که نزدیک به دو سوم تختهای بخش کرونا در سطح بیمارستانهای استان خالی می باشد و این نشان از موفقیت اقدامات پیشگیرانه ای است که با همکاری مردم شریف استان و ارگانهای دولتی به دست آمد.

.وی در ادامه خاطر نشان کرد: فرصتی که تهدید بیماری کووید 19 برای سیستم بهداشتی به ارمغان آورد ارتقای سطح بهداشتی مردم و سواد سلامت در استان کردستان بود که می تواند پتانسیلی برای سایر اقدامات بهداشتی در سطح جامعه باشد.

دکتر قادری ابراز امیدواری کرد به پاس همکاری صاحبان صنوف در تعطیلی مغازه ها و فروشگاههای خود که کمک شایانی به پیشگیری از ابتلای بیشتر مردم به بیماری کووید 19 کردند، بتوانیم مردم را مجاب به خرید و جبران خسارت وارده به کاسبان و صاحبان صنوف کنیم.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در خاتمه از مردم خواست تا با تداوم توجه به بهداشت فردی و عمومی در ارتقاء جایگاه بهداشت عمومی در استان که به مدد این همراهی ها ایجاد شده است کماکان سهیم باشند.

در ابتدای این مراسم دکتر علی اکبر مظفری سرپرست قبلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران ضمن ارائه گزارشی از اقدامت بهداشتی و درمانی صورت گرفته در دوران  سه ماهه سرپرستی خود به ویژه در بخش مقابله با بحران کرونا با حمایت های دانشگاه علوم پزشکی کردستان و دیگر دستگاههای دولتی و همراهی خیرین و مردم  ابراز امیدواری نمود: در ادامه این مسیر همچون گذشته بتواند نسبت به ارائه خدمات شایسته به همشهریان اقدام نماید.

سپس دکتر محمد کریمی مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته توسط مدیران قبلی شبکه بهداشت و درمان در این شهرستان ابراز امیدواری نمود : بتواند با ایجاد تیم مدیریتی فعال ، برنامه ریزی مناسب و همکاری بین بخشی سطح خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان را بیش از پیش ارتقاء دهد.

در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از زحمات دکتر علی اکبر مظفری در زمان سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و حکم  سرپرستی شبکه بهداشت و درمان کامیاران به دکتر محمد کریمی تقدیم شد.

معارفه سرپرست شبکه بهداشت کامیاران

بازدید [ 127 ]
برچسب ها