اخبار

کامیاران

مراسم تکریم و معارفه شهردار کامیاران برگزار شد

در مراسمی با حضور دکتر الماسی فرماندار ، مهندس اسدی مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، امام جمعه ، اعضای شورای شهر کامیاران و جمعی از مسئولان ولی وفایی به عنوان شهردار کامیاران معرفی و از زحمات ناصر سلطانی تقدیر شد
مراسم تکریم و معارفه شهردار کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح روز سه شنبه 29بهمن 98 در مراسمی در محل ساختمان شورای شهر و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از زحمات ناصر سلطانی سرپرست شهرداری تقدیر و ولی وفایی  به عنوان شهردار کامیاران معرفی شد.

در مراسم تکریم و معارفه شهردار کامیاران که دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران، مهندس اسدی مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری ، مهندس زارع معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ، امام جمعه ، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان حضور داشتند فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک انتخاب آقای وفایی به عنوان شهردار کامیاران گفت :یکی از مهم ترین دستاورد های جمهوری اسلامی تقویت نهاد های مردمی است که یکی از این نهاد ها شورای شهر و روستا است.

وی افزود : شورای شهر و روستا منتخب و معتمد مردم و قابل احترام اند وهر مصوبه ای که در شورای شهر و روستا تصویب شود برای فرمانداری بر اساس قانون قابل پیگیری است که از مهمترین این مصوبات انتخاب شهردار و دهیار است.

فرماندار کامیاران یکی از مهم ترین و ارزشمند ترین کارهایی که سرپرست شهرداری انجام داده است را ضمانت نامه بانکی عنوان کرد که باعث میشود شهرداری به قوام و قوت برسد و این شهر کم ترین مشکل مالی را داشته باشد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان در ادامه به مهترین اولویت های کاری شهرستان از قبیل سد معبر ، ترافیک ، پسماند وبازیافت زباله ، طرح جامع بازنگری سطح شهر، مسائل بهداشتی و دیگر مطالبات مردمی اشاره و اظهار امیدواری کرد : مدیریت جدید شهری با برنامه ، پشتیبانی وهمراهی شورای شهر وکارشناسان شهرداری در جهت بهبود امور و رفع مشکلات موجود گام های اساسی بردارد.

در ادامه این نشست مهندس جمشید اسدی مدیر کل امور شهری وشوراهای استانداری کردستان با اشاره به گستردگی سطح فعالیت ها و خدمات شورا وشهرداری ونقشی که می توانند در توسعه شهر داشته باشند گفت : مسئولیت و مدیریت امور شهری مسئولیتی خطیر و انتظار هست وقتی مسئولیتی پذیرفته می شود پایبندی به آن وجود داشته باشد.

 وی افزود: هر چند اعضای شورای اسلامی شهر کامیاران ومجموعه شهرداری در طول این مدت تلاش های زیادی داشته اند اما اكنون زمان آن رسیده كه با همدلی و تعامل خدمات بزرگتری به شهروندان ارائه دهند و كارنامه ای پربار را برای خود ماندگار كنند.  

وی تاكید كرد: اهداف جمعی بر اهداف فردی مقدم است و در صورتی كه مسئولان اهداف جمعی را در نظر بگیرند اهداف فردی آنها هم محقق می شود و به خواسته های خود می رسند.

وی همکاری دیگر ادارات با شهرداری را یکی از عوامل موفقیت این دستگاه عنوان و افزود : بر اساس قانون از این به بعد اصناف در صدور مجوزهای خود بایستی استعلام شهرداری را داشته باشند.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان انتخاب شهردار جدید کامیاران را حاصل خرد جمعی اعضای شورای شهر وتصمیم آنان عنوان کرد و گفت : با توجه به اینکه آقای وفایی قبلا عضو شورای شهر بوده اند از این سمت استعفا کرده و عضو علی البدل شورای شهر کامیاران آقای عابدین مصفطی پور به این جمع اضافه می شوند.

در ابتدای این مراسم توضیحاتی در خصوص مسائل مربوط به امور شهری ، شورا وشهرداری توسط مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی عنوان و ناصر سلطانی سرپرست قبلی شهرداری ، آزاد شیروانی رئیس شورای شهر و ولی وفایی شهدار جدید کامیاران مطالبی در بیان فعالیتهای شهرداری بیان داشتند.

در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات ناصر سلطانی سرپرست شهرداری ، ولی وفایی به عنوان شهردار کامیاران معرفی شد.

گفتنی است با استناد به مصوبه شورای اسلامی شهر کامیاران و با عنایت به حکم مهندس بهمن مرادنیا استاندار کردستان ولی وفایی به عنوان شهردار کامیاران منصوب شد.

معرفی شهردار کامیاران

بازدید [ 325 ]
برچسب ها