اخبار

کامیاران

مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران برگزار شد.

در مراسمی در محل فرمانداری کامیاران از زحمات علیرضا کاوه تقدیر و ناصر شیری به عنوان سرپرست به مدت یک سال منصوب شد.
مراسم تکریم  و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران برگزار شد.

صبح روز شنبه 11 آذر ماه  مراسم تکریم  و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران با حضور سرپرست فرمانداری ، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، امامان جمعه ، مسئولان دستگاه های فرهنگی و فعالان قرآنی ومذهبی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دکترارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در این مراسم با تبریک ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: همه دستگاه ها باید نسبت به تقویت شاخص های فرهنگی در جهت توسعه پایدار و کاهش آسیب های اجتماعی تلاش نمایند.

وی افزود : اجرای برنامه های فرهنگی کار آمد ، استفاده صحیح از بودجه فرهنگی ، استفاده مطلوب از اماکن مذهبی و  برنامه ریزی برای جامعه هدف به ویژه افراد 18 تا 24 سال به عنوان یک مطالبه در حوزه فرهنگی باید مطرح باشد.

سرپرست فرمانداری کامیاران در ادامه از اختصاص  یک ونیم میلیارد تومان اعتبار به منظور احداث مدرسه علوم دینی خبر داد  وخاطر نشان کرد : تلاش خواهیم کرد با ایجاد هماهنگی بیشتر بین مدیران زمینه تعالی ورشد برنامه های فرهنگی را فراهم نماییم.

دکترارشدی تاکید کرد: اخلاق مداری و مردم داری باید سرلوحه کار مدیران باشد تا شاهد حل مشکلات به طرز صحیح باشیم.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه با اهدای لوح از زحمات علیرضا کاوه رئیس قبلی تبلیغات اسلامی کامیاران تقدیر و برای ناصر شیری سرپرست جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این جلسه مختار کرمی مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان با تبریک مناسبت های ماه مبارک ربیع الاول گفت : یک ونیم میلیارد تومان برای اجرای فعالیتهای فرهنگی مصوب شده است که برای 60 شاخص تعریف شده هزینه خواهد شد.

وی افزود : در حال حاضر در بخش های قرآنی پتانسیل خوبی در سطح استان وشهرستان داریم وتا کنون در این زمینه هزینه هایی صورت گرفته است.

کرمی بر لزوم توجه به حوزه زنان وخانواده و تحکیم بنیان خانواده تاکید و خاطرنشان کرد در این زمینه نیز برنامه های در حال انجام است.

در خاتمه این مراسم از زحمات علیرضا کاوه تقدیر وحکم ناصر شیری به مدت یک سال به وی تقدیم شد.

 

بازدید [ 985 ]
برچسب ها