اخبار

شهرستان کامیاران

مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور واحدکامیاران برگزارشد

در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان و اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور واحدکامیاران از زحمات خانم مریم احمدی تجلیل و آقای آرمان قیسوندی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور این شهرستان معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور واحدکامیاران برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر دوشنبه 22 مهر ماه 98 مراسمی در محل فرمانداری به منظور تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور واحدکامیاران با حضور آقایان دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، فریدون باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، دکتر یعقوب احمدی رئیس دانشگاه پیام نوراستان کردستان ، دکتر محمد صدیق قربانی ، دکتر حسین محمدزاده و آقای سید وریاشیخ زکریایی از اعضای هیئت علمی واساتید دانشگاه پیام نور برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تقدیر از زحمات  و خدمات خانم مریم احمدی و تبریک انتصاب آقای آرمان قیسوندی به سمت ریاست دانشگاه پیام نور  واحدکامیاران گفت : با توجه به توانمندیهای مدیریت جدید انتظار می رود در جهت تقویت سطح علمی و ارتقاء فعالیتهای دانشگاه پیام نور در شهرستان و همچنین پیگیری مسائل ومشکلات به ویژه در زمینه احداث مکانی مناسب برای این دانشگاه تلاش بیشتری به عمل آمد.

آقای دکتر مسعود الماسی افزود : به منظور تقویت جایگاه آموزش عالی در سطح شهرستان و حل مسائل و مشکلات دانشگاه مساعدت ، پیگیری و همفکری لازم صورت خواهد گرفت.

آقای دکتر یعقوب احمدی رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان نیز در این مراسم با اشاره به موقعیت مناسب کامیاران در پذیرش و جذب دانشجو اظهار امیدواری کرد : با حمایت نمایندگان محترم مجلس ، مردم و مسئولان شاهد ارتقاء جایگاه دانشگاه پیام نور  واحدکامیاران باشیم.

وی افزود : مسئولان دانشگاه پیام نور با نمایندگان مردم در مجلس و مجموعه مدیریت شهرستان در راستای حل مشکلات پیام نور واحدکامیاران همراه خواهند بوند.

آقای آرمان قیسوندی رئیس دانشگاه پیام نور کامیاران در این نشست با تقدیر از تمام کسانی که برای ارتقاء سطح علمی و آموزشی شهرستان کامیاران تلاش می نمایند ،از آمادگی لازم برای پیگیری مشکلات دانشگاه خبر داد و گفت : در این راستا ضمن حفظ ظرفیت های موجود با همراهی و همفکری مسئولان ، اساتید و کارکنان و سایر دوستان تلاش خواهد کرد تا این واحد دانشگاهی در کامیاران به جایگاه بهتری دست پیدا کند.

در پایان با تقدیر از زحمات خانم مریم احمدی ، آقای آرمان قیسوندی عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور واحدکامیاران به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی شد.

معارفه رئیس دانشگاه پیام نور

بازدید [ 517 ]
برچسب ها