اخبار

کامیاران

مراسم تجلیل از آزادگان در کامیاران برگزار می شود

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : مراسم تجیلیل از آزادگان سرافراز شهرستان روز 26 مرداد ماه همزمان با سالروز ورود این عزیزان به میهن برگزار می شود
مراسم تجلیل از آزادگان در کامیاران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ستاد بزرگداشت سالروز ورود آزداگان در این شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور  مشاور امور ایثارگران فرماندار ، رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران ونماینده آزادگان در محل فرمانداری ظهر روز پنج شنبه 17 مرداد به منظور برنامه ریزی جهت تجلیل از آزادگان تشکیل جلسه داد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه بر لزوم برگزاری مراسمی درخور وشایسته این عزیزان تاکید کرد و گفت : ازدگان سند زنده ایستادگی ، ایثار ومقاومت مردم ایران در طول هشت سال دفاع مقدس هستند.

وی افزود : آزادگان در طول اسارت نیز با تحمل رنج ها و مشقت های فراوان هیچگاه از اهداف خود کوتاه نیامده واسیر ترفندهای دشمن نشدند.

دکتر الماسی با بیان اینکه حفظ این رشادت ها و روحيه های ايثارگري در ميان مردم ، سرمايه عظيمي براي كشور و ابزار اقتدار نظام اسلامی است خاطر نشان کرد : در مراسم امسال بایستی به نحوی متفاوت تر از آزادگان تجلیل شود تا تداعی گر روزهای دفاع مقدس و بازتاب دهنده بیشتر عملکرد مثبت آنان باشد.

در ادامه این جلسه احمدرضا لطفی رئیس بیناد شهید وامور ایثارگران از آمادگی لازم برای برگزاری این مراسم خبر داد و گفت : کامیاران با داشتن 40 آزاده سرافراز نقش مهمی در دفاع ازارزش های انقلاب اسلامی ودر دوران دفاع مقدس ایفا کرده است.

وی برگزاری مراسم سالروز تجلیل از آزادگان در این شهرستان را اقدامی در جهت پاسداشت عزت و افتخار آفرینی  این عزیزان عنوان و اظهار امیدواری کرد: نسل حاضر ونسل های آینده با تاسی از این اسوه های صبر و مقاومت رشد وبالندگی پیش از پیش میهن اسلامی  را رقم بزند.  

بازدید [ 294 ]
برچسب ها