اخبار

جمال ارشدی

محرم فرصت بسیار خوبی برای ترویج معروفات و کاستن از منکرات است

سرپرست فرماندار کامیاران به مناسبت آغاز ماه محرم و همزمانی با هفته امر به معروف ونهی از منکربا تسلیت ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) ویاران با وفایش گفت: ماه محرم فرصت بسیارخوبی برای ترویج معروفات و کاستن از منکرات است
محرم فرصت بسیار خوبی برای ترویج معروفات و کاستن از منکرات است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران به مناسبت آغاز ماه محرم و هفته امر به معروف ونهی از منکر پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

قیام حضرت امام حسین(ع) در راستای احیای فریضه امر به معروف ونهی از منکر در جامعه و ایستادگی در مقابل ظلم واستبداد درس بزرگی بود که در تاریخ ماندگار شد وامروزه همه آزادی خواهان جهان با تاسی از آن امام بزرگ ویاران با وفایش وقایع عاشورا را زنده نگه می دارند و انقلاب اسلامی  ایران به رهبری امام (ره)  برگرفته از مکتب عاشورا شکل گرفت و نظام استبداد را برهم چید.

امروز سالها پس از واقعه عاشورا  فلسفه قیام امام حسین(ع) واثر آن روز به روز بیشتر می شود وایران اسلامی به عنوان پرچمدار این راه درجوامع اسلامی وسطح دنیا مطرح تر می شود.

اینجانب با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم وشهادت حضرت امام حسین(ع) ویاران باوفایش و آرزوی قبولی طاعات و عبادات سوگواران در این ماه ، امیدوارم با پیروی از این مکتب متعالی روز به روز شاهد ترویج بیشتر خوبیها و از رفتن بدیها باشیم .

جمال ارشدی

سرپرست فرمانداری کامیاران

بازدید [ 471 ]
برچسب ها