اخبار

مجموع اعتبارات شهرستان کامیاران در سال 96 اعلام شد

سرپرست فرماندار کامیاران در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان گفت: مجموع کل اعتبارات شهرستان کامیاران در سال 96 مبلغی معادل 46 میلیارد و 121 میلیون تومان می باشد.
مجموع اعتبارات شهرستان کامیاران در سال 96 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری و مسئولان ادارات به منظور هماهنگی و تصمیم گیری در امور برنامه ریزی،توسعه وعمران شهرستان و تصویب طرحها و پروژه های عمرانی امروز پنج شنبه 12 مرداد ماه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

جمال ارشدی در این جلسه گفت: هدف از این جلسه برنامه ریزی وتقسیم  اعتبارات لازم به منظور توسعه شهرستان است.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر کاستن ازهزینه های غیر ضرور واولویت بندی برنامه ها افزود :با توجه به مقایسه اعتبارات سال جاری با سال گذشته  شاهد افزایش اعبتار بوده ایم که امیدواریم با تخصیص آن تحول مثبتی در اجرای پروژه های مختلف و توسعه شهرستان صورت گیرد .

ارشدی افزود : در سال 96 مجموع کل  اعتبارات شهرستان کامیاران از دو محل تملک دارائی وسرمایه ای  استان و وقانون استفاده متوازن از امکانات کشور(ماده 180) مجموعا" 46 میلیارد و 121 میلیون تومان می باشد که برای 140 پروژه در زمینه های عمرانی ، تعمیر وتجهیز و اجرای پروژه های جدید ونیمه تمام هزینه خواهد شد.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه بر لزوم پیگیری اعتبارات در نظر گرفته شده برای ادارت و هزینه کرد آن در محل های تصویب شده تاکید کرد.

بازدید [ 115 ]
برچسب ها