اخبار

فرمانده جدید سپاه شهرستان کامیاران منصوب شد

با حکم فرمانده سپاه بیت المقدس ، سرهنگ پاسدار حسین ملکی به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان کامیاران منصوب شد.
فرمانده جدید سپاه شهرستان کامیاران منصوب شد

در مراسمی با حضور سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ، سرپرست فرمانداری ، ائمه جمعه ، فرماندهان نظامی وانتظامی ، اعضای شورای تامین و مسئولان ادارات ونهادهای شهرستان سرهنگ پاسدارحسین ملکی به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان کامیاران معرفی واز زحمات سرهنگ پاسدارمنصور ولی ئی تجلیل  شد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در این مراسم با اشاره به نقش سپاه در عرصه های مختلف گفت : ماموریت سپاه در کنار سایر دستگاهها برقراری امنیت پایداری مردمی در کردستان و ایجاد رفاه و آسایش برای مردم این استان است.

سردار محسد حسین رجبی توسعه را در گرو امنیت دانست وافزود : در این راستا سپاه پاسداران با تمام توان خود وبهره گیری از نیروهای متعهد وتوانمند تلاش کرده است تا با حفظ امنیت  واجرای طرح های مختلف مسیر توسعه را دنبال کند.

وی در ادامه خاطر نشان  کرد : وقتی همه بدانند استکبار جهانی چه خواب پلیدی برای امت های اسلامی دیده است آن وقت جایگاه کشور وامنیت آن با اهمیت جلوه می کند.

 سردار رجبی به توطئه آفرینی دشمنان اسلام در ایجاد نا امنی و جنگ داخلی  در کشورهای اسلامی اشاره و اظهار کرد : هدف استکبار جهانی این است تا با این اقدامات رژیم صهیونیستی را در حاشیه امن قرار دهد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در خاتمه از تلاش های سرهنگ پاسدار منظور ولی ئی تقدیر وبرای سرهنگ پاسدار حسین ملکی فرمانده جدید سپاه پاسداران شهرستان کامیاران آرزوی موفقیت کرد.

در پایان این مراسم از طرف فرمانده سپاه بیت المقدس کرستان ، فرمانداری شهرستان ، شورای تامین و دیگر ادارات ونهادها از زحمات سرهنگ پاسدار منصور ولی ئی تجلیل وبا حکم سردار محمد حسین رجبی ، سرهنگ پاسدار حسین ملکی به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان کامیارن منصوب شد.

گفتنی است این مراسم در محل سالن سینمای سپاه شهرستان برگزار شد.

بازدید [ 4746 ]
برچسب ها