اخبار

کامیاران

فرماندار کامیاران : مجموع اعتبارات شهرستان 392 میلیارد ریال است

فرماندار کامیاران در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: سهم اعتبارات این شهرستان از بودجه سال جاری بیش از 392 میلیارد ریال است که 115 میلیارد و 802 میلیون ریال آن از محل تملک دارایی ها و 276 میلیارد و 225 میلیون ریال نیز از محل ماده 180 قانون بودجه یا توازن منطقه ای اختصاص یافته است
فرماندار کامیاران : مجموع اعتبارات شهرستان 392 میلیارد ریال است

دکتر مسعود الماسی عصر یکشنبه 28 مرداد ماه 97 در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار داشت: اعتبار در نظر گرفته شده برای این شهرستان از محل تملک دارایی در مقایسه با سال قبل حدود 40 درصد کاهش دارد.

وی با بیان اینکه تغییر رویکرد در تخصیص اعتبارات شهرستان برای استفاده بیشتر در روند توسعه متوازن و پایدار ضروری است، افزود: انتظار داریم در تغییر رویکرد تصویب اعتبارات به بخش های مختلف از جمله گردشگری، وزرش، محیط زیست و منابع طبیعی توجه بیشتری شود.

فرماندار کامیاران تاکید کرد: نمایندگان مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی می توانند در تخصیص اعتبارات بیشتر از محل ماده 180 به کامیاران ما را کمک کرده و این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

دکتر الماسی یادآور شد: اگر تخصیص ماده 180 در شهرستان های کمتر توسعه یافته بیشتر باشد منجر به کاهش شکاف شده و این مناطق را در مسیر توسعه پایدار قرار می دهد.

وی اضافه کرد: اعتبارات تخصیصی در سال جاری در راستای تکمیل طرح های نیمه تمام استفاده خواهد شد تا به عنوان مطالبه ای مردمی هر چه زودتر به بهره برداری برسند و در این زمینه حدود 200 طرح وبرنامه پیش بینی شده است.

الماسی با اشاره به اینکه در سال های گذشته 90 درصد تامین بودجه شهرستان از محل درآمدهای نفت و گاز بود، ابراز امیدواری کرد در سال جاری اعتبارات اختصاص یافته، محقق شود.

فرماندار کامیاران گفت: برای ایفای نقش بخش خصوصی در توسعه شهرستان لازم است مدیران نهایت تلاش خود را برای جذب سرمایه گذاران بکار بگیرند.

بازدید [ 525 ]
برچسب ها