اخبار

کامیاران

فرماندار کامیاران: رونق تولید با تغییر تفکر و رویکرد محقق می شود

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در دیدار نوروزی با کارکنان فرمانداری با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام سال رونق تولید گفت : رونق تولید با تغییر تفکر و رویکرد محقق می شود
فرماندار کامیاران: رونق تولید با تغییر تفکر و رویکرد محقق می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به مناسبت آغاز سال 98 نشست نوروزی فرماندار و معاونین فرمانداری با کارکنان این دستگاه برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی در این نشست با تبریک سال جدید و آرزوی موفیت برای همگان گفت : همکاری مطلوب کارشناسان و بخش های مختلف فرمانداری با مسئولان این دستگاه موجب اتفاقات خوبی در سال 97 شد که امیدواریم در سال 98 نیزبا تغییر رویکرد از پایین به بالا بتوانیم در جهت تعامل بیشتر با مردم و تحقق شعار سال گام برداریم.

وی افزود : موقعیت جغرافیایی ایران وقرار گرفتن در همسایگی 15 کشور فرصت خوبی برای توسعه صادرات و بی اثر کردن تصمیم های دشمنان بر ضد ملت ایران است.

دکتر الماسی در ادامه بر لزوم تلاش در جهت تحقق فعالیتهای اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی تاکید کرد و گفت : با تغییر رویکرد و ایجاد شرایط برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی می توان از منابع موجود بهره کافی را برد.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید تصریح کرد : با تغییر در تفکر ، اصلاح بخش های مختلف به ویژه کشاورزی و افزایش بهره وری تحقق این شعار در شهرستان کامیاران عملی خواهد بود.

نشست نوروزی

بازدید [ 656 ]
برچسب ها