اخبار

کامیاران

فرماندار کامیاران : دولت با طرح سهیمه بندی بنزین منافع ملی را دنبال می کند

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در نشستی با اساتید ودانشجویان دانشگاه پیام نور این شهرستان گفت : دولت با اجرای طرح سهیمه بندی بنزین به دنبال منافع ملی و تحقق عدالت اجتماعی است
فرماندار کامیاران : دولت با طرح سهیمه بندی بنزین منافع ملی را دنبال می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران با هدف بحث وتبادل نظر در خصوص مزایای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت که اخیرا در کشور اجرا شده است نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران باتمانی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، قیسوندی رئیس پیام نور وجمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نورشهرستان کامیاران در محل این دانشگاه برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی در این نشست ضمن پاسخگویی به دغدغه های مطرح شده توسط دانشجویان گفت : مهمترین مزیت اجرای این طرح برقراری عدالت اجتماعی است.

وی تصریح کرد : اجری این طرح با موافقت سران سه قوه و حمایت مقام معظم رهبری و بر اساس نظرات کارشناسی صورت گرفته است.

دکترالماسی تصریح کرد : در این طرح تنها قیمت بنزین افزایش یافته که در حمل و نقل کالا و مایحتاج عمومی خودروهای گازوئیلی دخالت دارند و این به آن معناست که قیمت حمل و نقل کالا نباید افزایش پیدا کند و در صورت مشاهده برخودر خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : دولت در اجرای این طرح منافع ملی را نیز مد نظر دارد چرا که می خواهد با صرفه جویی مانع از واردات بنزین به جای کالاهای اساسی و خروج ارز به همین منظور از کشور شود.

فرماندار شهرستان کامیاران از دانشجویان و اقشار تحصیلکرده خواست با روشنگری در خصوص برنامه ها و طرح هایی که با هدف کسب منافع عمومی اجرا می شود روشنگری نمایند تا مانع سوء استفاده افراد مغرض و دشمنان شوند.

نشست فرماندار کامیاران با جمعی از دانشجویان آبان98

بازدید [ 253 ]
برچسب ها