اخبار

شهرستان کامیاران

فرماندار کامیاران خبر داد: بررسی راههای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری شهرستان با حضور مشاور و سرمایه گذار بخش خصوصی

دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران از حضور سرمایه گذار بخش خصوصی ومشاور وناظر اجرای طرح های گردشگری در شهرستان کامیاران و بازدید از مناطق مورد هدف به منظور بررسی جهت اجرای طرح خبر داد
فرماندار کامیاران خبر داد: بررسی راههای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری شهرستان با حضور مشاور و سرمایه گذار بخش خصوصی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز چهارشنبه  21 آذر ماه 97 دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، زارع معاون عمرانی ، بخشدار مرکزی کامیاران ، مدیران امور آب و منابع طبیعی شهرستان به همراه سرمایه گذار بخش خصوصی ومشاور وناظر اجرای طرح های گردشگری از مناطق گردشگری کامیاران به منظور بررسی وبرنامه ریزی جهت اجرای طرح گردشگری با هدف ایجاد فرصت های شغلی و جذب گردشگر بازدید به عمل آوردند.

فرماندار کامیاران خاطر نشان کرد : در بازدید صورت گرفته سد زیویه و محدوده های اطراف آن ، روستای تاریخی پالنگان و محدوده شیلات مورد بازدید وبررسی وارزیابی قرار گرفت.

وی افزود : با توجه به پتانسیلهایی که این مناطق در زمینه گردشگری دارند جذب سرمایه گذار واجرای طرح های گردشگری در این مناطق حائز اهمیت است.

دکتر الماسی تصریح کرد : اجرای طرح های گردشگری موجب رونق صنعت توریسم ، اشتغال و تولید و عرضه انواع صنایع دستی که تا کنون نتوانسته است جایگاه خود را به خوبی نشان دهد ، خواهد شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید ضمن تشریح جایگاه منطقه و مزایایی سرمایه گذاری در کامیاران به دلیل شرایط جغرافیای و آب وهوایی مناسب اظهار داشت : دولت با تمام توان خود از هرگونه سرمایه گذاری که دارای توجیه فنی ، اقتصادی و سازگار با محیط زیست باشد حمایت می کند.

در ادامه این بازدید دکتر یزدانپناه مشاور و ناظر اجرای طرح های گردشگری گفت : با توجه به بازدید صورت گرفته خوشبختانه شرایط خوبی برای اجرای طرح گردشگری ، اشتغال ورونق اقتصادی در کامیاران وجود دارد.

وی افزود : با توجه به مشاهدات صورت گرفته بررسی های لازم توسط کارگروهی از همکاران انجام و جزئیات اجرای طرحی که بتواند علاوه بر جذب گردشگر ماندگاری و سایر مزایا را داشته باشد به مسئولان وسرمایه گذار اعلام خواهد شود.

دکتر یزدانپناه تلاش مسئولان دولتی برای سرمایه گذاری در شهرستان را ستودنی دانست واظهار امیدواری کرد : با چنین حمایت هایی اجرای طرح مناسب با بازدهی مطلوب امکان پذیر خواهد بود.

گفتنی است در این بازدید کامران رحیمی مسئول امور آب کامیاران و نماینده آب منطقه ای کردستان و وریا رحیمی مسئول منابع طبیعی شهرستان همکاری خود رابرای اجرای طرح های اشتغالزا به ویژه در زمینه های گردشگری اعلام نمودند.

سرمایه گذاری

بازدید [ 846 ]
برچسب ها