اخبار

کامیاران

فرماندار کامیاران تسریع در اجرای مصوبات شورای ترافیک را خواستار شد

فرماندار شهرستان کامیارارن در جلسه شورای ترافیک این شهرستان گفت : اجرایی شدن مصوبات این شورا که با نظر جمعی و بر اساس منافع عمومی لحاظ شده است ضروری است
فرماندار کامیاران تسریع در اجرای مصوبات شورای ترافیک را خواستار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه شورای ترافیک این شهرستان روز یکشنبه 6 مرداد ماه 98 راس ساعت 11:30 به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار وبا حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار و دیگر اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه انجام بعضی از اقدامات را از عوامل موثر در کاهش ترافیک دانست و گفت : تصمیم هایی که با نظر جمع حاصل می شود لازم الاجراست و در این خصوص دستگاههای مسئول بایستی در اسرع وقت نسبت به اجرایی شدن مصوبات و اعلام نتیجه اقدام نمایند.

وی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در خصوص ساماندهی صنوف آلاینده و انتقال صنوف به شهرک و محل تعیین شده افزود : انتقال این صنوف به خارج از شهر یکی از راهکارهای کاهش ترافیک است و انتظار هست ادارات ذی ربط با همکاری واهتمام بیشر با فرمانداری در این زمینه اقدام نمایند.

دکتر الماسی تصریح کرد : مورد دیگری که ما هموره نسبت به اجرایی شدن آن تاکید داشته ایم ساماندهی دست فروشان و وانت های میوه فروش و جلوگیری از سد معبر و اشغال پیاده روها توسط مغازه داران و دستفروشان می باشد که در این خصوص هم شهرداری لازم است با سرعت ودقت نظر کار را ادامه دهد .

وی انتقال مسافربرهای شخصی به ترمینال و محل های تعیین شده را از دیگر تصمیم های اتخاذ شده مبنی بر کاهش ترافیک وتهسیل در عبور و مرور عنوان واظهار امیدواری کرد : با اجرای چنین برنامه هایی رضایت حداکثری شهروندان فراهم و نسبت به حقوق شهروندی اقدامات عملی صورت پذیرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه بر بحث فرهنگ سازی و قانونمداری و تاثیر آن بر حل مشکلات تاکید و خواستار برنامه ریزی و اقدام ادارات در این زمینه شد .

در ابتدای این جلسه مهندس صلاح الدین زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار کامیاران گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص مصوبات قبلی شورای ترافیک شهرستان را اعلام کرد.

بازدید [ 240 ]
برچسب ها