اخبار

کامیاران

فرماندار کامیاران بر لزوم فعالسازی گشت های نظارتی بر بازار در سطح شهرستان تاکید کرد

در نشستی که با حضور دکتر الماسی فرماندار ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، باتمانی معاون سیاسی و اجتماعی و رئیس صمت با روحانیون برگزار شد فرماندار شهرستان بر لزوم فعالسازی گشت های نظارتی به منظور جلوگیری از افزایش هرگونه قیمت کالا و خدمات تاکید کرد
فرماندار کامیاران بر لزوم فعالسازی گشت های نظارتی بر بازار در سطح شهرستان تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران با هدف بحث وتبادل نظر در خصوص مزایای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت که اخیرا در کشور اجرا شده است نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، باتمان معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، مرادی بخشدار مرکزی ، رئیس اداره صمت و ائمه جمعه و روحانیون  برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی در این نشست ضمن پاسخگویی استماع دغدغه های مطرح شده توسط روحانیون گفت : از مزایای اجرای این طرح صرفه جویی در مصرف ، جلوگیری از قاچاق و آینده نگری برای تامین کالاهای اساسی به جای واردات بنزین است.

وی تصریح کرد : در اجری نظرات سران سه قوه و حمایت مقام معظم رهبری و کارهای کارشناسی دخیل بوده و حمایت از اقشار کم درآمد مد نظر بوده است.

فرماندار کامیاران با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین نباید بر قیمت سایر کالاها وخدمات تاثیر داشته باشد بر لزوم فعالسازی گشت های نظارتی جهت کنترل بازار وقیمت ها تاکید و گفت : هرجا مواردی مبنی بر افزایش قیمت کالا مشاهده شود با آن برخورد خواهد شد.

در ابتدای این نشست معاونین فرماندار کامیاران با تشریح اجرای این طرح از تصمیم دولت برای پرداخت یارانه معیشتی به اقشار کم درآمد خبر دادند و اظهار امیدواری کردند : روحانیون در این راستا مردم را از مزایای اجرای این طرح آگاه نمایند.

گفتنی است روحانیون در این نشست به بیان نکته نظرات ودغدغه های خود پرداخته وخواستار نظارت بیشتر بر بازار ، ساماندهی مسافربرها و جلوگیری از افزایش قیمت شدند.

نشست فرماندار با جمعی از روحانیون آبان98

بازدید [ 304 ]
برچسب ها