اخبار

کامیاران

فرماندار کامیاران بر لزوم تقویت نقش روابط عمومی هادر افزایش سطح آگاهی مردم تاکید کرد

دکتر مسعود الماسی، فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های این شهرستان با تاکید بر تقویت نقش روابط عمومی ها در افزایش سطح آگاهی مردم گفت: روابط عمومی‌ها با جایگاه قانونی که دارند مهمترین نقش را در ارتقا شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی دارند
فرماندار کامیاران بر لزوم تقویت نقش روابط عمومی هادر افزایش سطح آگاهی مردم تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز پنج شنبه 3 مرداد ماه 98 با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، آرش حسین پناهی معاونت روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه استانداری کردستان  ، جمعی از مدیران و روابط عمومی های دستگاههای اجرائی نشست هم اندیشی شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با بیان فعالیت های خوب صورت گرفته در حوزه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی واجتماعی در سطح شهرستان گفت : دانستن حق مردم است و مدیران با اعتقاد به کار روابط عمومی بایستی نقش روابط عمومی ها را در افزایش سطح آگاهی عمومی و انتقال  آنچه که لازم است اتفاق بیفتد ویا اتفاق افتاده است تقویت نمایند.

دکتر مسعود الماسی افزود : روابط عمومی‌ها با جایگاه قانونی که دارند مهمترین نقش را در ارتقا شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی دارند و می توانند با اقدام به موقع در انعکاس دستاوردها امید ونشاط را در جامعه تزریق نمایند.

وی با اشاره به اتفاقات خاص در دولت خاطر نشان کرد : مدیران بایستی  با بهره گیری از توان مجموعه به عنوان روابط عمومی نه تنهایک فرد و رسانه ای عمل کردن بدنه اجتماعی را درگیر وقایع نمایند.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با تقدیر از هماهنگی بین مجموعه مدیران اظهار امیدواری کرد : با ارتقاء سطح همکاری ها و بهره مندی از توان مجموعه دستگاه به عنوان روابط عمومی ضمن جهت دهی درست مشارکت و همراهی مردم بیشتر شود./.

بازدید [ 229 ]
برچسب ها