اخبار

فرماندار کامیاران : بر اساس اسناد بدست آمده ناجی هلال احمر زنده یاد کوهسار فاتحی توسط گروهک پژاک به شهادت رسیده است

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در نشستی با حضور جمعی از فعالان فضای مجازی گفت : بر اساس اسنادی که اخیرا بدست آمده است آقای کوهسار فاتحی ناجی هلال احمر در29 تیر ماه سال جاری توسط پژاک به شهادت رسیده است
فرماندار کامیاران : بر اساس اسناد بدست آمده ناجی هلال احمر زنده یاد کوهسار فاتحی توسط گروهک پژاک به شهادت رسیده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز سه شنبه 17 تیر ماه 97 نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار و جمعی از فعالان فضای مجازی به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل مختلف شهرستان برگزار شد

دکتر مسعود الماسی در این جلسه با تسلیت شهادت مرزبان کامیارانی شهید میلاد محمدیان که اخیرا در حین انجام وظیفه ودر گیری با اشرار مسلح در مریوان به شهادت رسیده و تسلیت مجدد شهادت ناجی هلال احمر شهید کوهسار فاتحی گفت : بر قراری وایجاد امنیت با تقدیم چنین خون های حاصل می شود و ما اگر بخواهیم به توسعه مطلوب دست یابیم باید به لحاظ امنیت شرایط را فراهم نماییم.

وی افزود: بر اساس اسنادی که اخیرا بدست آمده است آقای کوهسار فاتحی ناجی هلال احمر در29 تیر ماه سال جاری توسط پژاک به شهادت رسیده است و این نشان می دهد که دشمن در هر شرایطی قلب فرزندان این ملت را نشانه گرفته تا نا امنی ایجاد کند ومانع پیشرفت شود.

فرماندار شهرستان کامیاران در خصوص اخبار وگزارش های مطرح شده افزود: امروزه شاهد پخش خبرهایی در سطح جامعه وفضایی مجازی هستیم که یاس وناامیدی را ترویج وبدون سند ومدرک مسائل منفی را منتشر می کنند تا جذابیت خبری ایجاد وگاها نیز دست به تخریب دیگران می زنند.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر پوشش تمامی اخبار و وقایع شهرستان به ویژه خبرهایی که بتواند بازتاب دهنده وقایع جامعه و نکات مثبت نیز باشد اظهار کرد : فضای ایجاد شده نبایستی بی اعتمادی را گسترش دهد بلکه با ایجاد حسن اعتماد زمینه ساز حل مشکلات و منتقل کننده پیامها به درستی به بدنه جامعه باشد.

دکتر الماسی در خصوص مسائل ومشکلات مطرح شده از سوی فعالان اظهار داشت : دغدغه های مطرح شده از سوی فعالان پیگیری ودر حد توان برای حل آن تلاش خواهد شد .

فرماندار کامیاران در خصوص مواردی از قبیل نظارت در حوزه های مختلف گفت : در بحث بازار ، اصناف و ادارات کمیسون ها و کارگروهها فعال وعملکردها بررسی و نظارت ها به صورت متناوب توسط کارشناسان ذی ربط صورت می گیرد.

نماینده دولت در کامیاران در زمینه لزوم حفاظت از محیط زیست و مقابله با آتش سوزی ها تصریح کرد : نسبت به سال های قبل خوشبختانه شاهد کاهش آتش سوزی بوده ایم و در مناطقی که به منظور دفاع از منافع ملی و در راستای مفید به فایده بودن رزمایشی صورت گرفته سعی شده مناطقی با کمترین پوشش گیاهی و به لحاظ زیستی ضرری نداشته باشد در نظر گرفته شده است ، هر چند تامین امنیت به منظور پیشبرد برنامه های توسعه ای لازم و از خواسته های ومطالبات عمومی مردم هم هست.

فرماندار کامیاران در ادامه در خصوص مباحث مطرح شده مبنی بر اعلام نظر نمایندگان در مسائل جزیی وعزل ونصب ها و حضور سرمایه گذاران غیر بومی در این شهرستان گفت : دولت به دنبال تعامل وهمفکری است وفعالیت نمایندگان محترم جای تقدیر دارد چرا که هر جا لازم بوده مسائل مهم را پیگیری کرده اند و اگر مسائل جزیی به نام این عزیزان پیگیری می شود ناشی از عدم توجه خود ما ومردم است که بی جهت با طرح بعضی از مسائل پیش افتاده و انتقال آن به نمایندگان محترم وقت آنان را گرفته و اجازه نمی دهیم به دنبال پیگیری مسائل کلان کشوری و منافع عمومی باشند و در بحث حضور سرمایه گذار غیر بومی در شهرستان ما باید از این موضوع استقبال کنیم چرا که معتقدیم از هر سرمایه گذاری که منجر به ایجاد اشتغال ، بهبهود فضای اقتصادی و تولید ثروت باشد باید استقبال شود.

وی در ادامه در بحث حمایت از ورزش وبرنامه های فرهنگی از مساعدت های لازم به بخش ورزش از جمله تیم فوتبال شهرستان در لیگ 2خبرداد و اظهار نمود: همانند گذشته که برنامه های خوب فرهنگی به همت انجمن ها اجرا شده این آمادگی وجود دارد تا با استفاده از ظرفیت مردم اقدامات فرهنگی مناسبی که بتواند در پیشگیری و کاهش جرائم از جمله مواد مخدر ، ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست، تلاش جهت تقویت امنیت پایدار و روشنگری درجهت حفاظت از منافع ملی باشد، انجام شود.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه به بحث سیاستهای مطقه ای وفرامنطقه ای با توجه به مرزهای جغرافیایی وداشتن 16 استان مرزی در زمینه ایجاد مشکلات امنیتی توسط دشمنان برای کشور به منظور جلوگیری از توسعه کشور پرداخت واظهار امیدواری کرد : با حفظ آگاهی و همکاری فعالان حوزه های مختلف در بخش های سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی به گونه ای دلسوزانه عمل کنیم که مانع تحقق اهداف دشمن و عامل توسعه بیشتر باشیم.

 

گفتنی است در ابتدای این نشست فعالان فضای مجازی به بحث مسائلی از قبیل لزوم حفاظت از محیط زیست ، پیشگیری ومقابله با آتش سوزی با همکاری ادارات و دستگاهها و فعالان زیست محیطی ودوستداران منابع طبیعی ، عدم دخالت بعضی از افراد در عزل ونصب ها ، کمک به حوزه ورزش ، توجه به انجمن ها نظارت بر حوزه های مختل اصناف وبازار ، ساماندهی مشاغل مزاحم ، همکاری در برگزاری مراسم های مختلف و جلوگیری از ترویج آسیب های اجتماعی ، مواد مخدر و ... پرداختند.

بازدید [ 2060 ]
برچسب ها