اخبار

فرماندار کامیاران: ایجاد نشاط اجتماعی در تعامل شهروندان با مدیریت شهری موثراست

دکتر مسعود الماسی در جلسه ای با حضور ، دادستان ، اعضای شورای شهر و شهردار که به منظور بررسی راهکارهای تملک زمین های اطراف دریاچه برگزارشد بر لزوم برنامه ریزی جهت ایجاد مکان های مناسب رفاه و آسایش شهروندان و ایجاد نشاط اجتماعی تاکید کرد.
فرماندار کامیاران: ایجاد نشاط اجتماعی در تعامل شهروندان با مدیریت شهری موثراست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه ، با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در راستای ایجاد نشاط اجتماعی ، برگزاری جنگ شادی و توسعه فضای پارک ها و معابر عمومی، اظهار داشت: ایجاد نشاط اجتماعی گامی مهم در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی و نیز تعامل مدیران شهری با شهروندان است.

دکتر مسعود الماسی گفت: بر همه ما واجب است که زمینه ارتقای فرهنگ شهر و شهروندی را افزایش دهیم و به بالندگی آن کمک کنیم، چرا که شهر محل زندگی همه ماست و همه ما در آن سهیم هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری کامیاران برای توسعه فضاهای مناسب خانواده ها لازم است برنامه های ویژه ای داشته باشد ، اظهار داشت: دریاچه شهر واطراف آن  ظرفیت های خوبی برای توسعه فضاهای مناسب برای شهروندان دارد و در صورتی که بتوانیم به نقطه ایده آل آن برسیم این مکان می تواند یکی از مکان های ممتاز جهت رفاه و آسایش عموم وحتی مسافران باشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه  با اشاره به این که فضاسازی  این دریاچه و اطراف آن ، می‌تواند به یکی از مکان های گردشگری شهر تبدیل شود، خاطرنشان کرد: قبل از هر اقدامی لازم است زمین های اطراف این دریاچه تملک و به مالیکت شهرداری در آید.

دکتر مسعود الماسی اظهار امیدواری کرد : با همکاری شهروندان و مالکین زمین های این محدوده طرح توسعه دریاچه واطراف آن به نحوی که مطلوب عموم باشد به سرانجام برسد.

بازدید [ 367 ]
برچسب ها