اخبار

فرمانداری کامیاران

فرماندار کامیاران استفاده از سامانه های پایش تصویری در مدیریت شهری را ضروری دانست

جلسه ای به ریاست فرماندار شهرستان کامیاران به منظور هماهنگی بین دستگاههای مسئول جهت راه اندازی و تکمیل سامانه های پایش تصویری سطح شهردر محل فرمانداری برگزار شد
فرماندار کامیاران استفاده از سامانه های پایش تصویری در مدیریت شهری را ضروری دانست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر سه شنبه 1 مرداد ماه 98 جلسه ای به منظور هماهنگی در خصوص تکمیل و راه اندازی سامانه های پایش تصویری سطح شهر در محل فرمانداری وبه ریاست فرماندار وبا حضورمعاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ،  سرپرست شهرداری و رئیس شورای شهر و نمایندگان نیروی انتظامی وراهنمایی ورانندگی برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندارشهرستان کامیاران در این جلسه استفاده از سامانه های پایش تصویری در مدیریت شهری را ضروری دانست و گفت : نظارت تصویری با پوشش مناسب، بر بستر و زیرساخت پایدار، موجب افزایش توانایی و تقویت عملیاتی مدیران می گردد.

وی افزود : کمک به مدیریت ترافیک شهری ، کمک به مدیریت بحران ، بررسی و ثبت جرایم و تخلفات ، کاهش هزینه در مدیریت شهری  ، افزایش ضرایب امنیت اجتماعی و افزایش امنیت با پیشگیری از سرقت و قابلیت ردگیری متخلف در اماکن را بخشی از مزایای این سامانه است.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه خواستار تسریع در راه اندازی و تکمیل سامانه پایش تصویری نقاط مختلف سطح شهر کامیاران توسط دستگاههای مسئول شد.

بازدید [ 267 ]
برچسب ها