اخبار

کامیاران

فرماندار کامیاران از حضور عوامل چریکه ی شو در کامیاران خبر داد

فرماندارشهرستان کامیاران در نشستی با حضور معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، سرپرست شهرداری و رئیس شورای شهر گفت : از عوامل چریکه ی شو شبکه کردستان جهت حضور در برنامه جنگ شادی این هفته که با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می شود دعوت شده است و این اکیپ در این برنامه حضور خواهند داشت
فرماندار کامیاران از حضور عوامل چریکه ی شو در کامیاران خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار ، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، سرپرست شهرداری ورئیس شورای شهر در خصوص هماهنگی وبرنامه ریزی اجرای جنگ شادی با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی که پنج شنبه ها در کامیاران برگزار می شود تشکیل شد.

دکتر مسعود الماسی در این نشست گفت : از عوامل چریکه ی شو شبکه کردستان جهت حضور در برنامه جنگ شادی این هفته که با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزارمی شود دعوت شده است و این اکیپ در این برنامه حضور خواهند داشت.

وی بر لزوم همکاری و هماهنگی لازم دراجرای این برنامه تاکید کرد و خواستار فراهم کردن امکانات حضور این اکیپ درویژه برنامه این هفته شد.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد : جنگ شادی این هفته در روز پنج شنبه 3 مرداد ماه 98 از ساعت 21 تا 24 شب در محل پارک شهربازی برگزار می شود که از آیتم های آن اجرای نمایش و آهنگ محلی می باشد.

فرماندار شهرستان کامیاران اظهار امیدواری کرد : اجرای این مراسم ها موجب خرسندی و ایجاد شادی ونشاط شهروندان را فراهم نماید.

در ادامه این نشست سرپرست شهرداری ورئیس شورای شهر آمادگی خود را برای فراهم کردن شرایط برگزاری جنگ شادی و حضور عوامل چریکه ی شو در کامیاران اعلام نمودند.

بازدید [ 356 ]
برچسب ها