اخبار

کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران خواستار شناسایی و معرفی عوامل آتش سوزی مراتع و برخورد قانونی با افراد متخلف شد

فرماندار شهرستان کامیاران در نشست ماهیانه دهیاران بخش مرکزی این شهرستان بر لزوم شناسایی عوامل موثر در آتش سوزی مراتع ، زمین های کشاورزی و مناطبع طبیعی وبرخورد قانونی با افراد متخلف تاکید کرد
فرماندار شهرستان کامیاران خواستار شناسایی و معرفی عوامل آتش سوزی مراتع و برخورد قانونی با افراد متخلف شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران نشست ماهیانه دهیاران بخش مرکزی این شهرستان با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، محسن مرادی بخشدار ، مسئولان دستگاههای خدمات رسان و دهیاران این بخش در محل سالن جلسات فرمانداری امروز چهارشنبه 16 مرداد ماه 98 برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در ابتدای این نشست با اشاره به اقدامات سنجیده  مسئولان عالی رتبه در مواجهه با سیاست های خصمانه دشمنان که باعث کاهش تنش ها و یاس وناامیدی آنان شده گفت : با تدبیر درست مسئولان کشوری و دیپلماسی درستی که بکار گرفته شده شاهد خیرهای امیدوار کننده ای برای آینده کشور و جامعه هستیم که این امر نشان دهنده عملکرد درست دولتمردان در راستای منافع ملی است.

وی در ادامه به آتش سوزی های اخیر شهرستان در اثر سهل انگاری بعضی افراد که باعث شده صدها هکتار از منابع ملی طعمه حریق شود اشاره کرد و افزود : نباید به راحتی از کنار خطای جبران ناپذیر کسانی که به خاطر منافع خود منافع ملی را از بین می برند گذشت به همین دلیل دستگاههای مسئول ودهیاران در اسرع وقت بایستی نسبت به شناسایی و فراهم کردن شرایط برخورد قانونی با افراد متخلف اقدام نمایند.

دکتر الماسی با بیان اجرای برنامه های مختلف توسط منابع طبیعی وسایر ادارات و همچنین کشاورزان به منظور توسعه وارتقاء سطح جنگل ها ، مراتع وباغات  تصریح کرد : دهیاران نیز با فراهم کردن شرایط مشارکت عموم مردم ، حفاظت از محیط زیست ، همکاری در اجرای طرح های توسعه ای به ویژه در بخش کشاورزی و اطلاع رسانی مناسب برنامه ها زحماتی که در این راستا کشیده می شود حفظ نمایند.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه به فراهم شدن شرایط پرداخت 16 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در روستاها در کنار سایر تسهیلات اشاره و به دهیاران توصیه کرد: نسبت به معرفی  طرح ها وافراد دارای شرایط اقدام نمایند.

در این نشست محسن مرادی بخشدار مرکزی کامیاران به بیان اهداف جلسه ولزوم هماهنگی و همکاری بیشتر دهیاران وشوراهای اسلامی با دستگاههای مختلف به منظور توسعه بیشتر مناطق روستایی شد.

بازدید [ 277 ]
برچسب ها