اخبار

کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران: انتخابات شوراهای دانش آموزی تمرینی برای دموکراسی است

دکتر مسعود الماسی در انتخابات شورای دانش آموزی در مدرسه بهاران کامیاران گفت : انتخابات شوراهای دانش آموزی تمرینی برای دموکراسی و مقدمه ای برای حضور در فعالیتهای بزرگ و اثرگذار است
فرماندار شهرستان کامیاران: انتخابات شوراهای دانش آموزی تمرینی برای دموکراسی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران صبح سه شنبه اول مهر ماه 97 انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس کامیاران برگزار و در مدرسه بهاران با حضور فرماندار ، مسئولان آموزش وپرورش و دیگر ادارات این کار به سرانجام رسید.

دکتر مسعود الماسی ضمن به صدا در آوردن زنگ آغاز انتخابات شوراهای دانش آموزی در این مدرسه گفت : انتخابات شوراهای دانش آموزی تمرینی برای دموکراسی و مقدمه ای برای حضور در فعالیتهای بزرگ واثرگذار است.

وی افزود : ما نیازمند چنین کارهایی هستیم تا بتوانیم با هم، هم اندیشی نماییم.

دکتر الماسی تصریح کرد : به هر میزان شوراهای دانش آموزی موفق باشد ، تعامل شورای شهر بیشتر خواهد بود.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه سخنان خود بر لزوم پایبندی و حفظ ارزش ها در مدارس تاکید کرد و گفت : انتقاال ارزش های اساسی جامعه در کانون توجه نظام آموزشی قرار بگیرد و به نحوی عمل شود که مدارس محلی برای تربیت دانش آموزان متعهد باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به اینکه در سال های اخیر شاهد تغییر برخی ضد ارزش ها به ارزش در جامعه و به ویژه در میان جوانان هستیم که چنین رویه ای به هیچ وجه، در شان جامعه ایرانی و اسلامی نیست به دانش آموزان هشدار داد تا مراقب باشند به سمت الگوهایی ضد ارزش ها را به ارزش تبدیل می کنند منحرف نشوند.

بازدید [ 683 ]
برچسب ها