اخبار

شهرستان کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران اعلام کرد: رئیس جمهور هفته آینده مهمان مردم کردستان خواهد بود

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در نماز جمعه این هفته 30 فروردین ماه 98 با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) و تقدیر از تلاش های شبانه روزی نیروهای امنیتی و اطلاعانی و نظامی وانتظامی به منظور تامین امنیت مردم گفت : رئیس جمهور هفهته آینده مهمان مردم مهمان نواز کردستان خواهد بود
فرماندار شهرستان کامیاران اعلام کرد: رئیس جمهور هفته آینده مهمان مردم کردستان خواهد بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران نماز جمعه این هفته 30 فروردین ماه 98 کامیاران با حضور وسخنرانی فرماندار شهرستان کامیاران برگزار شد.

برای تامین امنیت نیازمند نیروهای  امنیتی، نظامی و انتظامی قدرتمند هستیم

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) و وزارت اطلاعات گفت : زحمات شبانه روزی که برای  تامین امنیت کشیده می شود قابل تقدیر است و ما برای تامین این امنیت که با همدلی وهمراهی مردم حاصل می شود نیازمند نیروهای  امنیتی، نظامی و انتظامی قدرتمند هستیم.

وی با اشاره به مقاومت نیروهای نظامی وامنیتی ایرانی در برابر تروریست های وابسته در خارج و در داخل مرزها وخنثی نمودن اهداف خرابکارانه دشمنان نظام و مردم ایران  تصریح کرد : اگر این مقاومتها وجانفشانیها  نبود الان ما شاهد ناامنی در داخل کشور همانند همسایگان خود بودیم و امنیت به عنوان مهمترین زمینه توسعه فعالیتهای اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی وسیاسی فراهم نبود.  

دکتر الماسی در ادامه با محکومیت اقدام نابخردانه ترامپ بر ضد سپاه پاسداران افزود : امروز تمام مردم ایران عضو نهاد مقدس بسیج و پاسدار دستاوردهای انقلاب که زیر مجموعه سپاه پاسداران هست می باشند واین اقدام آمریکای ها توهین به تمام مردم ایران وعاملی برای اتحاد بیشتر مردم ، گروهها و جناح ها به عنوان پاسدار نظام شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه حرکت ترامپ را ناشی از عدم اطلاع وی به خواسته های مردم ایران و وابستگی به صهیونستها دانست و گفت : آمریکا با دنبال کردن اهداف و مشروعیت بخشیدن به برنامه های رژیم اشغالگر اسرائیل اسیر خواسته های این کشور کوچک شده است.

دولت تدبیر و امید وفادار به تعهدات خود در برابر مردم کردستان بوده است

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه از سفر ریاست محترم جمهوری به کردستان در هفته آینده خبر داد و گفت : افتخار بزرگی است برای مردم این استان که یک بار دیگر مهمانوازی خود را با استقبال گرم از حضور دکتر روحانی به نمایش بگذارند.

وی با اشاره به بعضی از مطالبات مردم کردستان در سال های 92 و 96 که با رای بالای خود خواستار تحقق آن بودند افزود : استفاده از نیروهای کرد اهل سنت در رده های مختلف مدیریتی وزارتخانه ها وسازمان ها ، حضور به عنوان سفیر ، تدریس زبان کردی در دانشگاهها ، اجرای برنامه های فرهنگی وبانشاظ در سطح استان ، تقویت زیر ساخت ها و بهبود وضعیت راهها ، توجه به احداث خط راه آهن و افزایش اعتبارات آن و پیگیری و تصویب منطقه ویژه اقتصادی بانه ومریوان بخشی از این مطالبات بوده است.

دکتر الماسی در ادامه با بر شمردن بخشی از برنامه های دولت در شهرستان کامیاران به منظور تقویت فعالیتهای اقتصادی وایجاد اشتغال اافزود : اختصاص اعتبارات 100 میلیارد تومانی به منظور تبدیل 7000 هکتار از زمین های دیم به آبی از منابع آبی سدها ، اختصاص 18 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی .راه اندازی تصفیه خانه های فاضلاب در مناطق روستایی در راستای حفاظت از محیط زیست بخشی از این برنامه ها است.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه با تبریک هفته جوان گفت :  امروز آموزش وپرورش با پوشش مناسب تحصیلی باعث شده است که مردم کامیاران نخبگانی پرورش دهند که جای افتخار دارد .

دکتر مسعود الماسی در خاتمه  از عوامل مسجد جامع و امام جمعه ، ستاد بحران استان وشهرستان که با تصمیم های خود مانع کمترین آسیب به مردم شدند و حرکت خیرخواهانه  آقای اسدی در احداث ساختمان فوریت های 115کامیاران تقدیر کرد واظهار امیدواری نمود در سال جاری که به نام رونق تولید نامگذاری شده است با مشارکت وهمدلی بیشتر مردم این شهرستان در تمام زمینه ها به توسعه مورد انتظار برسیم.

در ادامه حاج ماموستا قربانی امام جمعه کامیاران در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) و تقدیر از زحمات شبانه روزی نیروهای امنیتی واطلاعاتی عموم مردم را به  شکر گذاری در برابر نعمات خداوند ، رعایت تقوی و پاکدامنی ، توجه به نماز ومسجد به جای کارهای بیهوده  و قبول خواسته حق تعالی به عنوان مصلحتی که خدواند برای بندگا قائل است توصیه نمود.

نماز جمعه 30 فروردین98

بازدید [ 515 ]
برچسب ها