اخبار

شهرستان کامیاران

فرماندارکامیاران درگذشت قهرمان جهان و پهلوان نامدار کشورمان سیامند رحمان را تسلیت گفت

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در پیامی درگذشت قهرمان جهان و پاراالمپیک ایران اسلامی و پهلوان نامدار کرد از خطه آذربایجان غربی زنده یاد سیامند رحمان را تسلیت گفت
فرماندارکامیاران درگذشت قهرمان جهان و پهلوان نامدار کشورمان سیامند رحمان را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان در پیامی درگذشت قهرمان جهان و پارالمپیک زنده یاد سیامند رحمان را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت فرماندار شهرستان کامیاران به شرح زیر است.

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت قهرمان ارزنده و محبوب و مردمی کشورمان و پهلوان نامدار کرد ار خطه آذربایجان غربی زنده یاد سیامند رحمان موجب تاثر و تالم فراوان شد.

این ورزشکار با غیرت بارها توانست با کسب عنوان قهرمانی و به دست آوردن مدال طلا و رکورد شکنی وعنوان قوی ترین مرد معلول جهان امید ونشاط را برای جامعه  به ارمغان بیاورد و با بالا نگهداشتن پرچم کشورمان عزت وسربلندی نصیب ایران اسلامی نماید.

بدون شک درگذشت ناگهانی یکی از بهترین ورزشکاران کشورمان که همواره به عنوان الگوی جامعه و جوانان مطرح بود بسیار ناگوار است.

اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال در شهرستان کامیاران با تسلیت این ضایعه دردناک به محضرتمام مردم ورزش دوست ایران اسلامی و به ویژه جامعه ورزشی و جامعه معلولان برای این قهرمان مردمی و دوست  داشتنی مغفرت مسئلت می نمایم و امیدوارم روح بلندش قرین شادی و رحمت واسعه الهی باشد.

 

گفتنی است جهان پهلوان سیامند رحمان امروزیکشنبه 11 اسفند ماه  بر اثر سکته قلبی درگذشت.

بازدید [ 132 ]
برچسب ها