اخبار

کامیاران

طرح روستا بازار در کامیاران اجرا می شود

به منظور هماهنگی در اجرای طرح روستا بازار نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، سعیدی معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کردستان و مسئولان و کارشناسان ادارات ذی ربط برگزار شد
طرح روستا بازار در کامیاران اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، نشستی به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان و با حضور مهندس صلاح الدین زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، مجتبی سعیدی  معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کردستان  ، بهرام کوشکی مدیر جهاد کشاورزی ، صادق تیراندری رئیس تعاون روستایی شهرستان ، معاون شهرداری و کارشناسان مربوطه صبح امروز سه شنبه 23 دی ماه 99 در محل سالن جلسات فرمانداری به منظور هماهنگی در اجرای طرح روستا بازار در کامیاران برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت: طرح «روستا بازار» به منظور عرضه مستقیم تولیدات روستایی و با ایجاد نمایشگاهی در داخل شهر کامیاران  و در محل تعاونی ازادی واقع در شهرک بعثت اجرا می‌شود.

وی افزود : با اجرای این طرح شرایط عرضه محصولات روستاهای شهرستان به صورت مستقیم و به نحوی که تاثیرگذار در تنظیم بازار باشد فراهم می گردد.

دکتر مسعود الماسی در خصوص زمان اجرای آن اظهار کرد :  از مسئولان اجرای طرح خواسته شده است به مناسبت دهه مبارک فجر مقدمات شروع کار را فعلا به صورت موقت سه ماهه فراهم و شرایط را برای دائمی شدن آن با ارائه طرح به ادارات ذی ربط به ویژه شهرداری فراهم نمایند.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه اظهار امیدواری کرد : در برپایی این نمایشگاه در قالب طرح روستا بازار کیفیت مد نظر قرار گیرد.

مجتبی سعیدی معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کردستان هم در این ارتباط با اشاره به اینکه تعاون روستایی بیشتر در بحث بازاریابی و بازار رسانی محصولات کشاورزی فعالیت می‌کند گفت : با اجرای طرح روستا بازار در کامیاران زمینه عرضه محصولات روستاهای این شهرستان که دارای تنوع زیادی هست فراهم می گردد.

وی افزود : برای اجرای این پروژه اقتصادی و حمایت از تولیدات محلی، به همکاری شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌های تحت نظر این سازمان نیاز هست.

 معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کردستان در ادامه گفت : اجرای این طرح در محدوده ای به مساحت 3800 متر مربع با یک سوله و با پیش بینی 50 غرفه به همراه پارکینک پیش بینی شده است ./.

جلسه اجرای طرح روستا بازار در کامیاران

بازدید [ 66 ]
برچسب ها