اخبار

شوراها باید با همفکری و تعامل در ایجاد تغییرات مثبت در زمینه های اجتماعی ، اقتصادی وفرهنگی تلاش کنند

سرپرست فرمانداری کامیاران در مراسم تحلیف شورای شهر کامیاران گفت : شوراها می توانند در فعالیتهای اجتماعی ، اقتصادی وفرهنگی نقش موثری داشته باشند و با همفکری وتعامل در این زمینه ها تغییرات مثبت ایجاد نمایند.
شوراها باید با همفکری و تعامل در ایجاد تغییرات مثبت در زمینه های اجتماعی ، اقتصادی وفرهنگی تلاش کنند

اولین جلسه ومراسم تحلیف شورای شهر کامیاران با حضور سرپرست فرمانداری ، ائمه جمعه ، معاون فرماندار ، کارشناسان فرمانداری و مشاورین فرماندار در حوزه فرهنگی وبانوان برگزارشد.
جمال ارشدی در این جلسه با اشاره به جایگاه ونقش شورا گفت : شورای اسلامی دوره پنجم شهر کامیاران بایستی با تلاش و کوشش زیاد اعتماد عمومی را جلب وجایگاه خود را تقویت نماید.
وی افزود : تعهد وپایبندی به آراء و حرکت در مسیر قانون و حفظ اتحاد وهمدلی ازدیگر انتظارات وخواسته هایی مد نظر از شوراها است.
ارشدی به وضعیت نابسامان شهر کامیاران اشاره و تصریح کرد : ما در سطح شهر نیازمند تغییرات ساختاری وبهبود وضع موجود هستیم و شورای شهر با انتخاب شهرداری توانمند ، مقتدر ، متعهد به مردم ، صادق و با برنامه می تواند زمینه ساز توسعه همه جانبه باشد.
سرپرست فرمانداری کامیاران با آرزوی موفقیت برای اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر کامیاران اظهار امیدواری کرد: با تامین نیاز وخواسته های مردم مشکلات این شهر مرتفع شود.

بازدید [ 123 ]
برچسب ها