اخبار

شهرستان کامیاران

سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در کامیاران برگزار شد

مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) در مسجد حضرت امام حسین(ع) کامیاران با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان و جمع کثیری از مردم این شهرستان برگزار شد
سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) مراسم بزرگداشتی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی فرماندار ، بخشدار مرکزی ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه وروحانیون ، فرماندهان ونیروهای نظامی وانتظامی ، مسئولان وکارکنان ادارات وبانک ها و اقشار مختلف مردم شهرستان در محل مسجد حضرت امام حسین (ع) امروز دوشنبه 13 خرداد ماه برگزار شد.

ماموستا توفیق قربانی امام جمعه کامیاران در این مراسم با تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) به خصوصیات بارز حضرت امامراحل به عنوان رهبری و مرجع بزرگ دینی پرداخت و گفت : شخصیت والای امام و رهبری مقتدرانه آن حضرت باعث شد بساط فرعونیان برچیده شود و بینی مستکبران به خاک ذلت مالیده شود.

وی افزود : زمانی که قدرت های غربی ثروت ملی ما را به چپاول می بردند و سایه نگین خود را بر سر این مملکت گسترانده بودند علمای دین به رهبری حضرت امام(ره) در برابر آنها ایستاندو جرقه انقلاب را از 15 خرداد سال 42 شروع نمودند.

ماموستا قربانی خاطرنشان کرد : علیرغم تمام اذیت و آزارها ، زندانی وتبعید بر ضد امام(ره) آن بزرگ مرد مقاوم واستوار ایستاد تا انقلاب را به پیروزی برساند.

امام جمعه کامیاران در ادامه گفت : رهبری امام راحل گرد وغبار را از روی چهره اسلام برداشت و باعث امید برای مستضعفان جهان شد و جنبش های مسلمان را در سراسر جهان زنده کرد تا بر ضد ظلم و زور به پاخیزند.

در ادامه این مراسم گروههای تواشیح نسبت به اجرای برنامه پرداختند ودر خاتمه حجت الاسلام والمسلمین احمد زارعی امام جمعه اهل تشیع از حضور باشکوه مردم و مسئولان در این مراسم وبرگزار کنندگان آن تقدیر کرد.

مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در کامیاران خرداد98

بازدید [ 481 ]
برچسب ها