اخبار

شهرستان کامیاران

سومین جشنواره منطقه ای هوره وسیاچه مانه در کامیاران برگزار می شود

فرماندار شهرستان کامیاران از برگزاری سومین جشنواره منطقه ای هوره و سیاچه مانه در 29 آذر ماه 98 در این شهرستان خبر داد
سومین جشنواره منطقه ای هوره وسیاچه مانه در کامیاران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، رئیس شورای شهر ، سرپرست شهرداری و کارشناسان حوزه های اجتماعی وفرهنگی فرمانداری ، ورزش وجوانان و ارشاد اسلامی  به منظور هماهنگی وبرنامه ریزی جهت برگزاری جشنواره منطقه ای هوره و سیاچه مانه در این شهرستان ظهر روز یکشنبه 24 آذر ماه 98 در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره های فرهنگی و نقش آن در ایجاد نشاط اجتماعی گفت : برنامه ریزی لازم برای برپایی جشنواره های مختلف فرهنگی و ورزشی در نقاط مختلف شهرستان در حال اجرا است.

وی افزود : بخشی از برنامه ها با مشارکت وهمراهی خوب شهروندان در طول سال برگزار و برنامه های فرهنگی ورزشی دیگری از قبیل مسابقات دو استقامت ، دارت ، آفرود ، ... و جشنواره هوره وسیاچه مانه در نظر گرفته شده است که برگزار خواهد شد.

دکتر الماسی تصریح کرد : جشنواره هوره و سیاچه مانه همانند سنوات گذشته بصورت منطقه ای در محل سالن زنده یاد سورسوری در روز جمعه 29 آذر 98 برگزار می شود.

فرماندار شهرستان کامیاران خاطر نشان کرد : این سومین جشنواره هوره و سیاچه مانه می باشد که در اجرای آن فرمانداری ، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان ، فرهنگ و ارشاد کامیاران ، شورای اسلامی ، شهرداری ، میراث فرهنگی و ورزش وجوانان همکاری خواهند داشت.

بازدید [ 237 ]
برچسب ها