اخبار

کامیاران

سومین جشنواره فرهنگ وادبیات کردی پرژه در کامیاران برگزار می شود

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه ای با حضور مسئولان تعدادی از ادارات گفت : جشنواره فرهنگ وادبیات کردی پرژه در روزهای 24 و25 فروردین ماه با حضور شاعران و ادیبان از پنج استان کشور در محل ارشاد اسلامی کامیاران برگزار می شود
سومین جشنواره فرهنگ وادبیات کردی پرژه در کامیاران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ای به ریاست فرماندار شهرستان به منظور هماهنگی در برگزاری سومین جشنواره فرهنگ وادبیات کردی پرژه  ظهر روز شنبه 17 فروردین ماه 98 در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه گفت:سومین جشنواره فرهنگ وادبیات کردی پرژه  در دو بخش شعر و پژوهش با حضور شاعران ، ادباء و صاحب نظران 5 استان کردستان ، کرمانشاه ، ایلام ، لرستان و آذربایجان غربی در روزهای 24 و 25 فروردین ماه سال جاری خبر داد.

وی افزود : این برنامه فرهنگی با همکاری انجمن فرهنگی وادبی شیوا و اداره کل ارشاد واداره ارشاد کامیاران در محل سالن اجتماعات ارشاد اسلامی کامیاران برگزار خواهد شد.

دکتر الماسی با توجه به ظرفیت های فرهنگی این شهرستان ضمن تاکید لازم مبنی بر همکاری ادارات و نهادها در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره خواستار تدارک امکانات مورد نیاز به منظور اطلاع رسانی و برگزاری با کیفیت این رویداد فرهنگی در شهرستان شد.

زبیر حسن پناهی رئیس ارشاد اسلامی کامیاران گفت: تا کنون 373 اثر شعر از 12 شاعر و 8 مقاله از 8 نویسنده برای شرکت در این جشنواره دریافت شده و به 3 اثر برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

پرژه

بازدید [ 656 ]
برچسب ها