اخبار

سفر اعضای کمیسیون برنامه وبودجه مجلس به شهرستان کامیاران

روز سه شنبه دکترغلامرضا تاجگردون نماینده ورئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به همراه سایر اعضای این کمیسیون در شهرستان کامیاران حضور یافتند.
سفر اعضای کمیسیون برنامه وبودجه مجلس به شهرستان کامیاران

تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت : به منظور بررسی مسائل ومشکلات اعتباری وبودجه ای کردستان با اعضای کمیسیون برنامه وبودجه مجلس به این استان سفر کرده ودر ابتدای ورود به این استان در شهرستان کامیاران حاضر واز بخش های مختلف این شهر بازدید و گزارش مربوط به مشکلات را دریافت تا براساس آن تصمیم گیری نماییم.

غلامرضا تاجگردون به همراه سایراعضای این کمیسیون ضمن بازدید از بیمارستان سینای کامیاران و سطح شهر و دریافت گزارش مربوط به مسائل ومشکلات این شهرستان را نیازمند توجه ویژه به لحاظ اعتباری دانست و خاطرنشان کرد به دعوت نمایندگان استان از کامیاران بازدید و تلاش خواهیم کرد با همکاری مسئولان و سایر همکاران در بودجه 97 اعتبار مورد نیاز برای حل این مشکلات را در نظر بگیریم.

 سید مهدی فرشادان نماینده مردم شهرستانهای سنندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در این باره گفت : به زودی بودجه 97 از سوی دولت محترم به مجلس ارائه خواهد شد و ما در صدد هستیم تا قبل از بررسی بودجه سال آتی در مجلس اعتبارات مورد نیاز شهرستان کامیاران را لحاظ نماییم.

وی افزود : هدف از حضور اعضای کمیسیون برنامه وبودجه مجلس در کامیاران دیدن مسائل ومشکلات از نزدیک و تخصیص اعتبار بر اساس اولویت ونیاز است.

فرشادان خاطرنشان کرد : احداث بیمارستان مناسب کامیاران ، کمربندی ، راه روستایی ومدارس از مهمترین بخش هایی است که تلاش خواهیم کرد با همکاران در بودجه سال 97 لحاظ نماییم.

گفتنی است معاون فرماندار ، امامان جمعه ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی کردستان و معاونت های دانشگاه ، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان در این بازدیدها حاضر ومسائل ومشکلات را به اعضای کمیسیون برناممه وبودجه مجلس منتقل نمودند.

 

بازدید [ 982 ]
برچسب ها