اخبار

سفر استاندار کردستان به شهرستان کامیاران

استاندار کردستان در ادامه سفرهای داخل استانی خود صبح امروز چهارشنبه 27 تیر ماه 97 در راس هیأتی از روئسا ومدیران کل به شهرستان کامیاران سفر کرد.
سفر استاندار کردستان به شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران مهندس بهمن مرادنیا استاندار کردستان به منظور بررسی روند اجرای طرح های مختلف ، نشست با تولید کنندگان و فعالان حوزه های مختلف و بررسی مسائل ومشکلات شهرستان کامیاران در راس هیأتی از روئسا ومدیران کل ادارات استان صبح امروز چهارشنبه 27 تیر ماه وارد شهرستان کامیاران شد.

استاندار کردستان در ابتدای سفر خود با حضور در بخش موچش به منظور در جریان قرار گرفتن  روند اجرایی سدهای امیرآباد و رمشت و پایاب این سدها از این طرح های در حال اجرا بازدید کرد.

برای اجرای سدهای امیرآباد و رمشت با ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی تاکنون ۹۵ میلیارد تومان هزینه شده و ۶۵ میلیارد تومان دیگر نیز هزینه می‌شود.

همچنین طرح شبکه پایاب سدهای امیرآباد و رمشت با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان در هزار و ۱۵۲ هکتار در دست اجرا است که تا اوایل پاییز به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار کردستان در ادامە سفر یک روزە بە شهرستان کامیاران از پروژە تولید جوجە یک روزە مجتمع ایمان طیور کردستان در مسیر موچش بازدید کرد.

این پروژه با سرمایه‌گذاری ۶۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم برای ۲۰۰ نفر امسال و در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

بازدید استاندار از طرح های شهرستان کامیاران

بازدید [ 607 ]
برچسب ها